مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  16684 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عبدولی:برای خوشرنگ‌ترین مدال به المپیک می‌روم/ بهانه‌ای دست داوران نمی‌دهم

عبدولی:برای خوشرنگ‌ترین مدال به المپیک می‌روم/ بهانه‌ای دست داوران نمی‌دهم

به گزارش آسمونی، سعید عبدولی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت خود در آستانه اعزام به رقابت‌های المپیک...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سعید عبدولی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت خود در آستانه اعزام به رقابت‌های المپیک 2016 اظهار کرد: بعد از مسابقات جهانی 2015 آمریکا خیلی با نظم و انگیزه تمرین نمی کردم اما با حضور مجدد محمد بنا در راس تیم ملی، روحیه و انگیزه مضاعفی پیدا کردم و با جدیت در تمرینات، خودم را برای حضور در المپیک به آمادگی مطلوب رساندم.

abdevali
abdevali

دارنده مدال طلای 2011 جهان افزود: طی 9 ماه گذشته تمرینات سخت و پرفشاری را با هدف کسب موفقیت در المپیک پشت سر گذاشتیم و خوشبختانه در حال حاضر همه نفرات اعزامی ایران به المپیک در شرایط روحی و بدنی خوبی قرار دارند و آماده ایم با تمام وجود برای خوشحالی مردم به مصاف حریفان برویم.

عبدولی تصریح کرد: پس از ناکامی در المپیک لندن فقط با هدف حضور در ریو و رسیدن به مدال المپیک هر سختی که در تمرینات بود را تحمل کردم و در حال حاضر نیز نمی‌خواهم اشتباهی داشته باشم و این فرصت ارزشمند را از دست بدهم.

وی با اشاره به ناکامی‌اش در المپیک لندن گفت: من، اخلاقی و باباجانزاده در المپیک قبلی نتوانستیم به مدال برسیم اما امسال از تجربه بیشتری نسبت به 4 سال پیش برخورداریم و بدون شک از هر نظر خود را آماده کرده‌ایم تا در ریو مدال آور باشیم. امیدوارم با تلاش خودمان و دعای خیر مردم بتوانیم در المپیک پیش رو ناکامی در المپیک لندن را جبران کنیم. المپیک مهمترین میدانی است که هر ورزشکاری آرزوی حضور در آن را دارد. المپیک مانند مسابقات جهانی نیست که هر سال برگزار شود و به راحتی از کنار آن عبور کنیم.

فرنگی‌کار وزن 75 کیلوگرم ایران افزود: نظارت و جدیت محمد بنا نقش مهمی در بازسازی روحی من و حضور با انگیزه‌ام در تمرینات تیم ملی داشت. بنا همیشه با صحبت‌های خود مانع از این شد که انگیزه‌ام را از دست بدهم.

عبدولی درباره مهمترین رقبای خود در المپیک نیز گفت: علاوه بر حریفان خوب و قدرتمندی که دارم باید با ناداوری احتمالی نیز بجنگم. از بدشانس‌ترین کشتی‌گیرانی هستم که ناداوری در مسابقات مختلف خیلی به من ضربه زده است. البته در مجموع کشتی ایران بیش از سایر کشورها از ناداوری‌ها ضربه خورده است.

وی تاکید کرد: البته من کاری به این مسائل ندارم و با تمام وجود در المپیک می جنگم و سعی می‌کنم هیچ بهانه‌ای به داوران ندهم تا حقم پایمال شود. مدال المپیک را در ویترین افتخاراتم کم دارم و می‌خواهم با کسب خوشرنگ ترین مدال دل هموطنانم را شاد کنم.

منبع:isna.ir

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره عبدولی:برای خوشرنگ‌ترین مدال به المپیک می‌روم/ بهانه‌ای دست داوران نمی‌دهم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «عبدولی:برای خوشرنگ‌ترین مدال به المپیک می‌روم/ بهانه‌ای دست داوران نمی‌دهم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید