کد مطلب:  63863 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ظرفیت چت های گروهی در واتساپ تا 32 نفر افزایش یافت

ظرفیت چت های گروهی در واتساپ تا 32 نفر افزایش یافت

واتساپ در ماه‌های اخیر قابلیت‌های بسیار خوبی را به پلتفرم خود اضافه کرده است و حالا یک آپدیت جدید برای آن عرضه کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، واتساپ در ماه‌های اخیر قابلیت‌های بسیار خوبی را به پلتفرم خود اضافه کرده است و حالا یک آپدیت جدید برای آن عرضه کرده است. این آپدیت که برای نسخه iOS ارائه شده است شامل قابلیت‌هایی مانند امکان تماس گروهی با 32 نفر، بازطراحی رابط کاربری تماس و سایر بهبودها می‌شود.

واتساپ هفته گذشته در آخرین بتای عرضه‌شده برای iOS امکان مخفی‌کردن وضعیت آخرین بازدید از مخاطبان مورد نظر را فراهم کرده بود. تا پیش از این، کاربران می‌توانستند وضعیت آخرین بازدید خود را به‌طور کلی مخفی کنند اما امکان جلوگیری از دسترسی افراد مورد نظر به این اطلاعات وجود نداشت. واتساپ اخیراً نیز با معرفی قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه همه کاربران را غافلگیر کرد و حالا ظرفیت تعداد افراد حاضر در تماس‌های گروهی را از 8 نفر به 32 نفر افزایش داده است. ارائه این قابلیت برای گروه‌های واتساپی باعث خواهد شد تا افراد بیشتری در گفتگوها مشارکت کنند. رابط کاربری تماس‌ها نیز برای سازگاری با این قابلیت تغییر پیدا کرده است.

آپدیت جدید دارای شماره ورژن 22.8.80 بوده و 109.7 مگابایت حجم دارد. انتطار می‌رود کاربران اندرویدی نیز به‌زودی آن را دریافت کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره ظرفیت چت های گروهی در واتساپ تا 32 نفر افزایش یافت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ظرفیت چت های گروهی در واتساپ تا 32 نفر افزایش یافت» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید