کد مطلب: 60259 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین وضعیت سیستان و بلوچستان یک روز بعد از آغاز طوفان «شاهین»

آخرین وضعیت سیستان و بلوچستان یک روز بعد از آغاز طوفان «شاهین»

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در خصوص آخرین وضعیت سیستان و بلوچستان در پی طوفان حاره ای گفت این طوفان از سمت غرب در حال خروج است
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی، در حال حاضر طوفان شاهین با فاصله حدود 80 کیلومتر از استان سیستان و بلوچستان در حال حرکت به سمت غرب و کشور عمان است.
 
علی بختیاری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در خصوص آخرین وضعیت استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان گفت: به دنبال صدور اخطار و هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بروز طوفان و بارش رگبار در برخی از مناطق دو استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان، سازمان مدیریت بحران کشور این دو استان را به حالت آماده باش درآورده و هشدارها و توصیه های لازم را به آنان ارائه کرد و از روز گذشته این طوفان آغاز شد.


علی بختیاری هم چنین اظهار کرد: در استان سیستان و بلوچستان آخرین گزارش‌های واصله حاکی از آن است که فعالیت طوفان از مناطق جنوبی این استان خارج شده و به سمت کشور عمان در حال حرکت است. البته همچنان آماده باش دستگاه های مختلف در این خصوص ادامه دارد.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه گفت: از روز گذشته تا کنون تعداد دو راه فرعی در شهرستان دشتیاری دچار آبگرفتگی شده و خساراتی جزئی هم به بخش کشاورزی و دامداری در این استان وارد شده که پس از بررسی و ارزیابی نهایی تیم های کارشناسی نسبت به تامین و جبرات خسارات اقدام خواهد شد. خوشبختانه با اقدام به موقع سازمان و نیز تمهیدات اتخاذ شده، هیچ گزارشی در مورد خسارات جانی متاثر از طوفان در این دو استان گزارش نشده است و تنها چند مورد مراجعه سرپایی وجود داشته و مصدومیت جزئی بوده است.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «آخرین وضعیت سیستان و بلوچستان یک روز بعد از آغاز طوفان «شاهین»»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?