کد مطلب: 64570 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرح فروش فوق‌العاده BMW و MINI  شرکت پرشیا خودرو

طرح فروش فوق‌العاده BMW و MINI  شرکت پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو، طرح فروش اعتباری خودروهای « ب‌ ام‌ و»، « مینی» را آغاز کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت پرشیا خودرو، طرح فروش اعتباری خودروهای « ب‌ ام‌ و»، « مینی» را آغاز کرده و با تشریح شرایط پیش پرداخت 30، 40، 50 و 60 درصدی، خبر از اقساط 12 تا 36 ماهه می دهد. شرکت پرشیا خودرو، ارائه دهنده خدمات فروش و خدمات بعد از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران، در طرح فروش جدید خود این امکان را برای متقاضیان خریدایجاد کرده است تا با پیش پرداخت 30، 40، 50 و 60 درصدی، تحت شرایط منعطف به عرضه انواع خودروهای ب ام و و مینی را به صورت اقساط 12 تا 36 ماهه بازپرداخت کنند.

این شرکت در اعلامیه خود بیان می کند که همه خودروهای برند بی ام و که شامل طرح فروش می شوند، گواهینامه تاییدیه سلامت فنی و بدنه و نیز تأییدیه اصالت مدارک داشته و همراه با گارانتی عرضه می شوند.

طبق اعلام این شرکت، متقاضیان خرید می توانند با مراجعه به تمامی نمایندگی ها و عاملیت های مجاز پرشیا خودرو اقدام به خریداری خودرو کنند .
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 4591 (کد شهر021) داخلی 3 تماس حاصل نمایند و یا با مراجعه به وبسایت این شرکت به آدرس http://www.persiakhodro.ir از آخرین شرایط فروش اطلاع پیدا کنند.

طبق اعلام شرکت پرشیا خودرو، در طرح فروش این شرکت، اولویت بندی از نظر زمانی وجود دارد و متقاضیان خریدی که زودتر اقدام به خرید و تکمیل پرونده کنند، در اولویت قرار می گیرند.

: برای دریافت مشاوره درباره طرح فروش فوق‌العاده BMW و MINI  شرکت پرشیا خودرو فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «طرح فروش فوق‌العاده BMW و MINI  شرکت پرشیا خودرو» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?