کد مطلب:  61502 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
طارمی بهترین لژیونر سال 2021 آسیا شد

طارمی بهترین لژیونر سال 2021 آسیا شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه پورتو را به عنوان بهترین لژیونر آسیا انتخاب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری نظر سنجی هایی به صورت هفتگی در طول سال گذشته میلادی با هدف انتخاب بهترین لژیونر آسیایی و جمع بندی این نظر سنجی ها در قالب 35 نظر سنجی اقدام به معرفی بازیکنان برتر قاره آسیا در سال 2021 از میان بیش از 115 بازیکن گرفت.

 در این نظرسنجی ها نام بازیکنان ایرانی  از جمله مهدی طارمی، سردار آزمون، علی قلی زاده و اللهیار صیادمنش بار ها در مقابل سایر بلازیکنان مطرح آسیایی قرار می‌گرفت.

در این رده بندی بازیکنان ایرانی خوش درخشیدند و در رده های زیر قرار گرفتند:

علی قلی زاده وینگر ایرانی تیم شارلوا بلژیک در کنار سه بازیکن ژاپنی دیگر با اینکه هشت بار در نظرسنجی کنفدراسیون آسیا قرار گرفت، در رده نهم بهترین لژیونرهای آسیا قرار گرفته است.

سردار آزمون مهاجم تیم زنیت سنت پترزبورگ نیز با 9 بار شرکت در نظر سنجی ها در رده هشتم این نظرسنجی قرار گرفته است.

اللهیار صیادمنش مهاجم 20 ساله که به صورت قرضی در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بازی می‌کرد با 11 بار نامزد شدن در تمامی نظر سنجی های AFC، در رده چهارم جای گرفته است. 

و اما در صدر این فهرست منتشر شده، مهدی طارمی مهاجم تیمملی ایران و باشگاه پورتو قرار دارد که 20 بار در نظر سنجی های AFC حضور داشته و موفق به کسب عنوان بهترین لژیونر آسیا شد.

طارمی در طول سال 2021 عملکرد فوق العاده ای از خودش به نمایش گذاشت و موفق شد 27 گل به ثمر برساند که مهمترین و حساس ترین گل های او در لیگ قهرمانان اروپا و در مقابل تیم های چلسی، یوونتوس و لیورپول بوده است که گل زیبای او در برابر چلسی به عنوان بهترین گل فصل لیگ قهرمانان انتخاب شده است.

 

نظر خود را درباره «طارمی بهترین لژیونر سال 2021 آسیا شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید