مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  71198 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ضارب مامور پلیس راهور دستگیر شد

ضارب مامور پلیس راهور دستگیر شد

سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران دروز چهارشنبه در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران دروز چهارشنبه در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: روز گذشته راکب موتور سیکلت فاقد پلاک که به صورت خلاف جهت در حال حرکت بوده مورد تذکر واعمال قانون مامورین راهور مستقر در تقاطع بهبودی قرار می گیرد. به گفته او، ولی متهم به جای اطاعت از دستور پلیس به سمت مامور راهور حمله ور و با استفاده از سلاح سرد(قمه) وی را مورد ضرب وجرح قرار می دهد که نظر به اهمیت و حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری عامل این درگیری در دستور کار ماموران عملیات این پلیس قرار گرفت.

به گزارش آسمونی، ماموران این پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی واستفاده و فعال سازی منابع خبری،متهم ، پس از شناسایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر وجهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس انتقال داده شد.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران در ادامه با بیان اینکه نامبرده از اراذل واوباش سابقه دار تهران بوده ودارای سوابق کیفری در پرونده خود می باشد، پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ راستی در پایان گفت: پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ضارب مامور پلیس راهور دستگیر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ضارب مامور پلیس راهور دستگیر شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید