مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63840 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صعود پورتو به فینال جام حذفی پرتغال

صعود پورتو به فینال جام حذفی پرتغال

در چارچوب دیدارهای دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال، تیم فوتبال پورتو از ساعت 23:45 پنج‌شنبه شب در استادیوم دو دراگائو به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در چارچوب دیدارهای دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال، تیم فوتبال پورتو که مثل همیشه مهدی طارمی را به‌عنوان مهاجم نوک همراه با اوانیلسون در خط حمله داشت، از ساعت 23:45 پنج‌شنبه شب در استادیوم دو دراگائو به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت. طارمی که پس از هجمه‌های اخیر هواداران اسپورتینگ انگیزه زیادی برای درخشش مقابل این تیم داشت، در تقابل با مدافعان حریف به طور جدی مهار شده بود و به غیر از یک پاس خطرناک در عمق برای اوانیلسون، نتوانست کار خاصی در نیمه اول انجام بدهد و بدون گل زده کارش را به پایان رساند.

پورتو که در مسابقه رفت به پیروزی 2 بر یک در زمین اسپورتینگ لیسبون رسیده بود و امشب از حمایت تماشاگرانش بهره می‌برد، در دقیقه 83 روی پاس بلند تماشایی په‌په و شوت محکم تونی مارتینز به گل اول دست یافت و از حریف خود پیش افتاد.

یاران طارمی با احتساب برد در بازی برگشت، در مجموع موفق  شدند به پیروزی 3 بر یک در دو دیدار مقابل اسپورتینگ لیسبون دست پیدا کنند و حریف توندلا در بازی فینال جام حذفی پرتغال شوند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره صعود پورتو به فینال جام حذفی پرتغال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «صعود پورتو به فینال جام حذفی پرتغال» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید