صعود دو ایرانی به نیمه نهایی مسابقات قایقرانی | آسمونی
کد مطلب: 59818 درج نظر
دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک

دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک

اسلام جاهدی نماینده کشورمان در این مسابقه بود که در رقابت با قایقرانی از بلاروس، اسپانیا، مجارستان و پرتغال عنوان چهارم گروهش را به خود اختصاص داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، مسابقات قایقرانی بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو از ساعت 11:10 امروز به وقت محلی با رقابت ورزشکاران قایقرانان در ماده پاراکانوی انفرادی 200 متر کلاس VL2 پیگیری شد.
اسلام جاهدی نماینده کشورمان در این مسابقه بود که در رقابت با قایقرانی از بلاروس، اسپانیا، مجارستان و پرتغال با حدنصاب 1:01.395 عنوان چهارم گروهش را به خود اختصاص داد. به این ترتیب وی شانس صعود مستقیم به فینال را از دست داد و به نیمه نهایی رفت. در این گروه نوربرتو مورائو از پرتغال با حدنصاب 57.831 ثانیه اول شد.

در این رقابت‌ها و از ساعت 11:20 امروز به وقت محلی بانوان قایقران در ماده کایاک انفرادی 200 متر کلاس KL3 رقابت کردند. در یکی از دو گروهی که در این بخش با هم به رقابت پرداختند، شهلا بهروزی‌راد در کنار قایقرانانی از استرالیا، آلمان، بریتانیا و سوئد پارو زد و در نهایت با رکورد 54.755 ثانیه به عنوان چهارمی گروهش رسید. به این ترتیب بهروزی راد هم مثل جاهدی به نیمه نهایی صعود کرد. در این گروه لائورا شوگر از بریتانیا با رکورد 50.347 ثانیه اول شد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?