کد مطلب:  59818 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک

دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک

اسلام جاهدی نماینده کشورمان در این مسابقه بود که در رقابت با قایقرانی از بلاروس، اسپانیا، مجارستان و پرتغال عنوان چهارم گروهش را به خود اختصاص داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، مسابقات قایقرانی بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو از ساعت 11:10 امروز به وقت محلی با رقابت ورزشکاران قایقرانان در ماده پاراکانوی انفرادی 200 متر کلاس VL2 پیگیری شد.
اسلام جاهدی نماینده کشورمان در این مسابقه بود که در رقابت با قایقرانی از بلاروس، اسپانیا، مجارستان و پرتغال با حدنصاب 1:01.395 عنوان چهارم گروهش را به خود اختصاص داد. به این ترتیب وی شانس صعود مستقیم به فینال را از دست داد و به نیمه نهایی رفت. در این گروه نوربرتو مورائو از پرتغال با حدنصاب 57.831 ثانیه اول شد.

در این رقابت‌ها و از ساعت 11:20 امروز به وقت محلی بانوان قایقران در ماده کایاک انفرادی 200 متر کلاس KL3 رقابت کردند. در یکی از دو گروهی که در این بخش با هم به رقابت پرداختند، شهلا بهروزی‌راد در کنار قایقرانانی از استرالیا، آلمان، بریتانیا و سوئد پارو زد و در نهایت با رکورد 54.755 ثانیه به عنوان چهارمی گروهش رسید. به این ترتیب بهروزی راد هم مثل جاهدی به نیمه نهایی صعود کرد. در این گروه لائورا شوگر از بریتانیا با رکورد 50.347 ثانیه اول شد.

: برای دریافت مشاوره درباره دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دو قایقران ایران در نیمه نهایی پارالمپیک» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید