کد مطلب:  59877 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راهیابی نماینده تکواندو ایران به نیمه نهایی پارالمپیک 2020

راهیابی نماینده تکواندو ایران به نیمه نهایی پارالمپیک 2020

ملی‌پوش پاراتکواندوی ایران با برتری مقابل حریفی از کاستاریکا به نیمه نهایی وزن به اضافه 75 کیلوگرم در بازی‌های پارالمپیک توکیو راه یافت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از خبرگزاری ایرنا، اصغر عزیزی‌اقدم امروز در دوازدهمین روز از بازی‌های پارالمپیک توکیو در رقابت‌های پاراتکواندو در وزن به اضافه 75 کیلوگرم در سالن ماکاهوری مسه به مصاف گومز مولینا از کاستاریکا رفت و با نتیجه 11 بر 9 پیروز شد.

عزیزی اقدم پس از تساوی 3 - 3 در راند اول، راند دوم به برتری 4 - 3 مولینا انجامید و با پیروزی 3 - 2 اقدم در راند سوم کار به راند طلایی کشیده شد. در راند طلایی برتری 2 - 0 از آن عزیزی شد تا نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی برسد. او در مرحله نیمه نهایی با زین‌الدین آتاوز از کمیته ملی پارالمپیک روسیه مبارزه می‌کند.

شانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو از دوم شهریور ماه آغاز شد و کاروان ایران از بین صد سهمیه کسب شده با 62 ورزشکار  که شامل 6 ورزشکار زن و 56 ورزشکار مرد در 10 رشته مختلف شامل: جودو، قایقرانی، تکواندو، بسکتبال با ویلچر، دوچرخه‌سواری، والیبال نشسته، دوومیدانی، تیراندازی، تیروکمان و وزنه‌برداری در این رویداد حضور دارد.

کاروان پارالمپیک ایران در این دوره از بازی‌ها تاکنون 10 طلا، 9 نقره و 1 برنز کسب کرده است.

کاروان پارالمپیک ایران در پانزدهمین دوره بازی‌ها در ریو با کسب 24 مدال که شامل 8 مدال طلا، 9 مدال نقره و7 مدال برنز در جایگاه پانزدهم ایستاد.

: برای دریافت مشاوره درباره راهیابی نماینده تکواندو ایران به نیمه نهایی پارالمپیک 2020 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «راهیابی نماینده تکواندو ایران به نیمه نهایی پارالمپیک 2020» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید