کد مطلب:  62048  درج نظر
صحبت های مهدی طارمی بعد از برد مقابل عراق

صحبت های مهدی طارمی بعد از برد مقابل عراق

مهدی طارمی با وجود اینکه دیشب به اردوی تیم ملی ایران اضافه شد و تمرینی هم با تیم ملی نداشت در ترکیب 11 نفره با عراق بود و موفق شد تک‌گل بازی را به ثمر رساند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مهدی طارمی که با وجود اینکه دیشب به اردوی تیم ملی ایران اضافه شد و هیچ تمرینی هم با تیم ملی نداشت در ترکیب 11 نفره با عراق حضور داشت و موفق شد تک‌گل پیروزی بخش این بازی را به ثمر برساند و نقش مهمی در صعود به جام جهانی داشته باشد.

مهدی طارمی در گفت‌وگوی تلویزیونی صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد: همین که دل مردم ایران برای ساعت‌ها خوش می‌شود، برای ما کفایت می‌کند و امیدوارم در بازی‌های آینده نیز با همین روند ادامه بدهیم و با این بردها دل مردم را شاد کنیم تا برای خودمان و تیم ملی ایران هم بهتر باشد و قدرت ایران را در آسیا نشان بدهیم.

او ادامه داد: شرایط خوب نبود ولی توانستیم با یک بازی خوب برنده شویم. همین که توانستیم دل مردم را شاد کنیم، ارزشمندتر از هر چیزی است. از رسانه‌ها و همه ممنون هستیم که پشتیبان ما بودند، توانستیم برنده شویم و مردم را خوشحال کنیم. او همچنین با توجه به دیر اضافه شدن به اردوی تیم ملی با توجه به مشکلات گفت بیشتر از این نمی‌توانستم کاری انجام بدهم. خدا را شکر همه بچه‌ها زحمت کشیدند و بردیم.

طارمی در پایان در خصوص ادامه حضور در تیم ملی گفت: من بچه تیم ملی هستم و هر کاری می‌کنم برای این تیم ملی است. دوست دارم مردم خوشحال باشند و تمام توانم را می‌گذارم. وقتی نتوانم دل مردم را شاد کنم، حضور نخواهم داشت ولی تا جایی که بتوانم؛ با افتخار هستم.

: برای دریافت مشاوره درباره صحبت های مهدی طارمی بعد از برد مقابل عراق فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «صحبت های مهدی طارمی بعد از برد مقابل عراق» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید