کد مطلب:  64744  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صحبت های استیلی درباره خط خوردن پنج استقلالی

صحبت های استیلی درباره خط خوردن پنج استقلالی

ساعتی پیش مدیر تیم ملی اعلام کرد که عارف غلامی، صالح حردانی، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین زاده و سیدحسین حسینی از لیست تیم ملی خط خورده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ساعتی پیش مدیر تیم ملی اعلام کرد که عارف غلامی، صالح حردانی، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین زاده و سیدحسین حسینی از لیست تیم ملی خط خورده‌اند. حالا او در مورد کنار گذاشتن این بازیکنان توضیح داده است: خط خوردن بازیکنان استقلال به دلایل انضباطی است. قرار بود بازیکنان استقلال ساعت 5 عصر دوشنبه خودشان را به اردوی تیم ملی معرفی کنند و بعد با اجازه سرمربی به اردوی استقلال بروند که این کار را انجام ندادند و مستقیم به اردوی استقلال رفتند. استیلی همچنین ادامه داد: پس از بازی هم استقلالی ها قرار بود به اردوی تیم ملی اضافه شوند که بجای اضافه شدن به اردوی تیم ملی به خانه های خودشان رفتند. لازم به ذکر است پیام نیازمند جایگزین سیدحسین حسینی شده و چهار جایگزین دیگر هم به زودی معرفی خواهند شد.

: برای دریافت مشاوره درباره صحبت های استیلی درباره خط خوردن پنج استقلالی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «صحبت های استیلی درباره خط خوردن پنج استقلالی» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید