کد مطلب: 64675 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آنچلوتی؛ برای این قهرمانی خیلی  رنج کشیدم

آنچلوتی؛ برای این قهرمانی خیلی رنج کشیدم

تیم فوتبال رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه یک بر صفر مقابل لیورپول پیروز شد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم فوتبال رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه یک بر صفر مقابل لیورپول پیروز شد و برای چهاردهمین‌مرتبه در طول تاریخ، جام قهرمانی مسابقات را تصاحب کرد. «کارلو آنچلوتی» مربی ایتالیایی رئال به نخستین سرمربی تاریخ تبدیل شد که چهار قهرمانی این مسابقات را به دست می‌آورد.

آنچلوتی پس از پایان بازی اظهار کرد: سخت است باور کنم که چهار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده‌ام. برای این قهرمانی خیلی رنج کشیدیم اما تعهد تیم کامل بود. بسیار خوشحالیم که فصل را خیلی خوب تمام کردیم. برنامه بازی ما به‌خوبی پیش رفت اما «تیبو کورتوآ» فصل فوق‌العاده‌ای داشت و در این بازی هم خیلی به ما کمک کرد.

وی گفت: این سخت‌ترین جامی بود که تابه‌حال برده‌ام. هیچ‌کس فکر نمی‌کرد ما برنده شویم ولی به بازیکنانم ایمان داشتم. از مرحله یک‌هشتم نهایی تا امروز خیلی سختی کشیدیم. لیورپول امسال بازی‌های کمی را باخته بود اما در یک بازی عالی این تیم را شکست دادیم. قهرمانی در لیگ قهرمانان با مادرید راحت‌تر از هر تیم دیگری است. خوشحالی بیشتر من به این دلیل است که به مادرید بازگشتم و فصلی تماشایی را رقم زدیم. بازگشت به مادرید موفقیت بزرگی برای من بود.

: برای دریافت مشاوره درباره آنچلوتی؛ برای این قهرمانی خیلی رنج کشیدم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «آنچلوتی؛ برای این قهرمانی خیلی رنج کشیدم» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?