کد مطلب:  62049  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
صحبت های اسکوچیچ بعد از برد مقابل عراق و صعود به جام جهانی

صحبت های اسکوچیچ بعد از برد مقابل عراق و صعود به جام جهانی

چکیده صحبت های سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از برد مقابل عراق و صعود به جام جهانی 2022 و پاسخ به سوال خبرنگاران.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، دراگان اسکوچیچ  بعد از برد یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل عراق و صعود به جام جهانی اظهار صحبت های خود را اینگونه آغتز کرد: اول از همه به بازیکنان تیم ملی تبریک می‌گویم. بازی بسیار خوبی بود و بازیکنان تیم ملی خیلی خوب بازی کردند. این هم مختص این بازی نبود و در تمام بازی‌های انتخابی تیم به لحاظ عملکرد و روانی عملکرد خوبی از خود نشان داد. 10، 15 دقیقه طول کشید تا بچه‌ها با شرایط بازی هماهنگ شوند. بسیار به بازیکنانم افتخار می‌کنم و خوشحالم توانستیم این نتیجه را کسب کنیم. اگر توانسته باشیم ذره‌ای مردم را خوشحال کنیم، باعث خوشحالی ماست.

اسکوچیچ  ادامه داد: هم تیم رقیب و هم ما با مشکلات زیادی قبل از بازی مواجه بودیم. مثلاً بازیکنان اروپایی خیلی دیر به جمع‌مان اضافه شدند. مهدی طارمی که بابت بازی فوق‌العاده‌اش به او تبریک می‌گویم، پنج شش صبح به جمع ما اضافه شد و همین مشکلات باعث می‌شود خوشحالی ما برای این برد بیشتر شود.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوال اینکه در دو سال حضورش در تیم ملی روزهای سختی را تجربه کرده و شاید خیلی‌ها در روزهای اول او را باور نداشتند و چه زمانی تجربه سخت‌تری را در تیم ایران سپری کرده است: باید کمی فکر کنم تا بگویم در کدام برهه روزهای سختی داشتم. شاید نتوانیم یک مقطع را بگویم. در دو سال قبل شرایط کرونا بوده است و شرایط سختی را سپری کردیم. شاید در زمانی که حقی برای از دست دادن امتیاز نداشتیم (مسابقات مقدماتی بحرین) سخت‌ترین شرایط بوده است، ولی من از اول به کار خودم اعتقاد داشتم و می‌دانستم گروهی از بازیکنان فوق‌العاده را در اختیار دارم. آدم‌های زیادی در دو سال من را دست‌کم گرفتند و شایستگی من را ارج ندادند، ولی من در نهایت خودم را ثابت کردم.

وی در پاسخ به سوال مردم ایران هشت سال جنگ را تجربه کردند و به خانواده‌های شهدا چه پیامی دارید: من هر چیز که بگویم فکر نمی‌کنم مرهمی بر زخم این افراد باشد. فقط امیدوارم ما با این برد و با ورزش برای لحظاتی آنها را از غم دور کنیم. خیلی سخت است در این مورد بیشتر صحبت کنم. دوست دارم شادی این برد را نه تنها به این افراد بلکه به تمام مردم تقدیم کنم.

اسکوچیچ درباره حضورش به‌عنوان سرمربی تیم ایران در جام جهانی 2022 قطر توضیح داد: در دو سال گذشته افراد زیادی در مورد قرارداد من صحبت کردند و مدام می‌گفتند قراردادم چطور است. قرارداد من تا سال 2023 ادامه دارد و نمی‌دانم چرا اینقدر در مورد آن حرف زده می‌شود. از روز اول می‌دانستم باید خودم را اثبات کنم و ادامه قرارداد منوط به نتیجه‌گیری است. در حال حاضر به تنها چیزی که فکر می‌کنم رفتن به جام جهانی با تیم ایران است و بیشتر از این نمی‌دانم چه بگویم، چون زندگی قابل پیش‌بینی نیست.

: برای دریافت مشاوره درباره صحبت های اسکوچیچ بعد از برد مقابل عراق و صعود به جام جهانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «صحبت های اسکوچیچ بعد از برد مقابل عراق و صعود به جام جهانی» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید