کد مطلب:  61988  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تعطیلی برخی از مدارس خراسان جنوبی به علت شیوع امیکرون

تعطیلی برخی از مدارس خراسان جنوبی به علت شیوع امیکرون

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از تعطیلی مدارس در یکی از شهرستان های این استان به دلیل شیوع امیکرون خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمدعلی واقعی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به شیوع سویه جدید امیکرون در شهرستان فردوس اعلام کرد: با توجه به شیوع سویه امیکرون در شهرستان فردوس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول این شهرستان تعطیل شد.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به تعطیلی مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول فردوس شیوع سویه امیکرون در سطح شهرستان فردوس، از فردا تا انتهای هفته، آموزش در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول این شهرستان به صورت مجازی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت جان دانش آموزان و لزوم مراقبت از آن ها در مقابل سویه جدید کرونا گفت: سلامت دانش آموزان خط قرمز ماست و هر زمان که احساس کنیم این سلامت به خطر می‌افتد ، تدابیر تازه‌ای می‌اندیشیم.

در پایان واقعی با اشاره به وضعیت توزیع درسنامه ها و امکانات آموزشی در مناطق محروم و عشایرنشین خاطر نشان کرد: کرونا آموزش حضوری ما را تحت الشعاع قرار داده، اما در عوض توانستیم شبکه شاد را ایجاد کنیم تا بتوانیم آموزش‌های با کیفیت مجازی را نیز تجربه کنیم.

 

در نظر داشته باشید که در 24 ساعت گذشته تعداد شهرستان‌های با وضعیت زرد در خراسان جنوبی به دو شهرستان افزایش یافته است و براساس آخرین نقشه وضعیت کرونا شهرستان‌های این استان؛ شهرستان‌های طبس و فردوس در وضعیت زرد به معنای خطر متوسط قرار دارند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره تعطیلی برخی از مدارس خراسان جنوبی به علت شیوع امیکرون فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «تعطیلی برخی از مدارس خراسان جنوبی به علت شیوع امیکرون» در کادر زیر بنویسید :

3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید