کد مطلب:  59696 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چلسی 2-0 آرسنال؛ دربی لندن به کام شیر ها

چلسی 2-0 آرسنال؛ دربی لندن به کام شیر ها

چلسی با کمک ستاره جدیدش، روملو لوکاکو موفق شد با دو گل آرسنال را در امارات شکست دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، چلسی در شبی که از ابتدا روملو لوکاکو را در ترکیب خود در اختیار داشت، با دو گل آرسنال، رقیب همشهری خود را شکست داد.

در ابتدا چلسی بازی به مراتب بهتر شروع کرد و در همان دقایقی ابتدایی و روی حرکت مارکوس آلونسو فرصت بازکردن دروازه آرسنال را داشت، اما گرانیت ژاکا با حضور به موقع خود دروازه تیمش را نجات داد.

بازی خوب چلسی ادامه یافت تا اینکه  با ارسال فوق العاده ریس جیمز در دهانه دروازه روملو لوکاکو را صاحب موقعیت کرد تا ستاره بلژیکی به راحتی گل اول تیمش را در دقیقه 15 به ثمر برساند.
در دقیقه 30 گرانیت ژاکا با حرکت خوب خود فرصت مناسبی برای گلزنی لوکونگا فراهم کرد، اما ضربه این بازیکن دقت کافی را نداشت و راهی به دروازه تیم رقیب پیدا نکرد.اما در ادامه و در دقیقه 35 روی ارسال زمینی میسون مونت در سمت راست محوطه به ریس جیمز رسید تا او با ضربه ای محکم  توپ را در گوشه دروازه لنو قرار دهد. 

آرسنال نیمه دوم با استراتژی جبران نتیجه وارد میدان شد و خیلی زود فرصت جبران یکی از گل های دریافت شده را پیدا کرد، اما ضربه محکم بوکایو ساکا از پشت محوطه با عکس العمل تماشایی ادواردو مندی همراه شد. دقایقی بعد ضربه سر ساکا در دهانه دروازه به راب هولدینگ رسید، اما ضربه سر این بازیکن با کمترین اختلاف از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.

در دقیقه 78 همه چیز آماده گل سوم چلسی بود، ولی ضربه سر محکم روملو لوکاکو با عکس العمل دروازبان همراه شده و در ادامه توپ به تیرک دروازه آرسنال نیز برخوردی داشت. در دقیقه 85 و و روی پاس لوکاکو بود که کای هاورتز در سمت راست محوطه با دروازه آرسنال تک به تک شد، اما ضربه زمینی او را برند لنو مهار کرد تا در نهایت چلسی با همان دو گل آرسنال را شکست داد.

: برای دریافت مشاوره درباره چلسی 2-0 آرسنال؛ دربی لندن به کام شیر ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چلسی 2-0 آرسنال؛ دربی لندن به کام شیر ها» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید