کد مطلب:  65173 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شکایت پدر و مادر درسا از 3 نفر؛ کودکی که بخاطر پنچری آمبولانس فوت کرد

شکایت پدر و مادر درسا از 3 نفر؛ کودکی که بخاطر پنچری آمبولانس فوت کرد

کودک 2 ساله ای که به خاطر پنچرشدن چرخ های آمبولانس فوت کرد، درسا بود. اما دیگر نباید این اتفاق برای درساهای دیگر بیفتد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، همانطور که عامل پنچر کردن چرخ های آمبولانس، راننده اتوبوس تهران بوده، وی را شناسایی و دستگیر کردند. حالا با شکایت پدر و مادر درسا، کودکی که بخاطر پنچر شدن چرخ های آمبولانس جان داد، پرونده این ماجرا در جریان قضایی قرار گرفته است.

درسا فرزند اول این خانواده بوده و حالا مادر و پدر درسال عزادار شده اند. آنها روز حادثه این گونه تعریف می کنند:

«فرزندم به بیماری مادرزادی دیستروفی عضلانی مبتلا بود و در روند درمان او را نزد پزشکی بردیم که در خیابان عباس آباد مطب داشت.وقتی برای اولین بار نزد پزشک مراجعه کردیم بدون اعتنا به پرونده پزشکی درسا در مطب اقدام به ساکشن ریه دخترم کرد که بعد از آن گلوی درسا عفونت شدید کرد و تب خیلی بالایی هم داشت.اولین مراجعه ما به مطب روز شنبه بود، بعد از آن وقتی حال بچه بد شد دوباره او را نزد همان پزشک بردیم و این بار مقداری داروی تقویتی به درسا داد و حال دخترم کمی بهتر شد.»

مادر درسا درباره روز پنچر شدن آمبولانس می گوید: «روز حادثه باز هم درسا را به مطب همان پزشک بردیم. دوباره به او سرم وصل کرد اما من در یک لحظه دیدم که لب های فرزندم کبود شد. صورتش از تب داغ بود و نفس نمی کشید.با نگرانی پزشک را صدا زدم و او از من خواست برای دخترم آمپولی تهیه کنم.این دکتر حتی دستیاری نداشت که در تزریق آمپول کمکش کند.من را چند بار برای تهیه اقلام مختلف دارو به داروخانه فرستاد و من هم به شدت مضطرب بودم و با گریه و بیقراری هر بار به داروخانه می رفتم.انگار اصلا فکرم درست کار نمی کرد که در نهایت متصدی داروخانه که متوجه ماجرا شده بود اورژانس را خبر کرد.

آمبولانس خیلی زود از راه رسید و تکنسین اورژانس دخترم را احیا کرد.ضربان قلب او برگشت و نفسش بالا آمد.خیلی خوشحال بودم و می خواستند دخترم را وارد آمبولانس کنند که راننده اطلاع داد آمبولانس پنچر شده است.تا رسیدن آمبولانس بعدی حدود بیست دقیقه طول کشید و در این فاصله دخترم از دستمان رفت.با اینکه به ما گفتند اگر با همان آمبولانس اول و به سرعت او به بیمارستان منتقل می شد، حتما زنده می ماند..»

  • چرا شکایت از 3 نفر؟

پدر درسا اعلام کرد از 3 نفر شکایت کرده است:

  1. از پزشکی که ریه های درسا را در مطبش ساکشن کرد؛ با این کار وضعیت حال فرزندم وخیم شد.
  2. از عامل پنچر شدن آمبولانس؛
  3. از راننده آمبولانس، زیرا نباید ماشین را رها می کرد.

پدر درسا در جریان این اتفاق اظهار کرد: «بعد از فوت دخترم چون نمی خواهم بعد از این باز هم درساهای دیگری به این سرنوشت دچار شوند، برای همین پیگیری قضایی را انجام خواهم داد.»

نظر خود را درباره «شکایت پدر و مادر درسا از 3 نفر؛ کودکی که بخاطر پنچری آمبولانس فوت کرد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید