کد مطلب:  62035 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شکایت فدراسیون عراق از ایران

شکایت فدراسیون عراق از ایران

بر اساس اطلاعات منتشر شده فدراسیون فوتبال عراق تنها چتد ساعت قبل از تقابل با تیم ملی کشورمان با اعتراض به تست های کرونا انجام شده از ایران به AFC شکایت کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال عراق صبح امروز پنج شنبه 7 بهمن 1400 و تنها چند ساعت قبل از دیدار حساس برابر ایران با انتشار بیانیه ای از ارسال شکایت نامه رسمی خود در خصوص تست های کرونا انجام شده به کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین ارائه آن به ناظر بازی حساس با ایران خبر داد.

غیث مهنا، مدیر تیم ملی عراق در این خصوص گفت: در نامه ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشتیم همه اتفاقاتی را که  از همان لحظه ورود کاروان ما به ایران رخ داد بیان کرده ایم به طوریکه در اعلام نتیجه تست ها تاخیر شد و تست 6 نفر از کاروان ما هم دوباره گرفته شد این درحالی بود که نتیجه 3 نفر از آنها متفاوت با بار نخست بود.

وی در ادامه افزود: گذشته از تاخیر و این اتفاقاتی که رخ داد باید بگویم که بازرس بهداشتی به ما اعلام کرد که  همه تست های که گرفته شده تا ساعت 22 شب منفی شد به استثنای یک بازیکن و یک عضو اداری. ساعت 12:15 ما را غافلگیر و اعلام کردند که 4 بازیکن و یک عضو اداری به ویروس مبتلا هستند اما ما این گزارش را رد کردیم و منتظر اعلام نتیجه نهایی در ساعت های پیش رو هستیم.

در پایان لازم به ذکر است که طبق اعلام فدراسیون فوتبال عراق، 8 بازیکن این کشور بازی در مقابل ایران را به دلایل مختلفی مانند ابتلا به کرونا و مصدومین و ... از دست داده اند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره شکایت فدراسیون عراق از ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شکایت فدراسیون عراق از ایران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید