کد مطلب: 64504 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد

باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد

سعید آقایی و امید عالیشاه دو بازیکنی هستند که مورد شکایت تراکتور در کمیته انضباطی، اخلاق و همچنین مرجع قضایی خارج فوتبال قرار گرفته‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، آنطور که باشگاه تراکتور اعلام کرده، سعید آقایی و امید عالیشاه دو بازیکنی هستند که مورد شکایت این باشگاه در کمیته انضباطی، اخلاق و همچنین مرجع قضایی خارج فوتبال قرار گرفته‌اند. باشگاه تراکتور با استناد به صفحات هواداری خود نوشته: بر اساس آنچه که در تصاویر بازی نیمه تمام دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته 28 مسابقات لیگ برتر منتشر شده است، آقای سعید آقایی بازیکن حریف حین خروج از زمین مسابقه و در مسیر منتهی به تونل ورزشگاه با حرکت دست خطاب به هواداران تراکتور، به شکل زننده‌ای توهین می‌کند.

در ادامه نیز آمده است: همچنین در صحنه‌ای دیگر که تصویرش بامداد امروز (شنبه 31 اردیبهشت) به روابط عمومی تراکتور ارسال شده است؛ آقای امید عالیشاه با حرکت دست و به شکل زننده و وقیح به هواداران حاضر در ورزشگاه توهین می‌کند.

تراکتور در خصوص علت این شکایت توضیح داده است: باتوجه به اینکه چنین حرکات و توهین‌هایی جرم تلقی می‌شود، باشگاه تراکتور علاوه بر کمیته انضباطی و کمیته اخلاق، به مراجع قضایی هم شکایت کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد» در کادر زیر بنویسید :

3 + 8 = ?