مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64504 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد

باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد

سعید آقایی و امید عالیشاه دو بازیکنی هستند که مورد شکایت تراکتور در کمیته انضباطی، اخلاق و همچنین مرجع قضایی خارج فوتبال قرار گرفته‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، آنطور که باشگاه تراکتور اعلام کرده، سعید آقایی و امید عالیشاه دو بازیکنی هستند که مورد شکایت این باشگاه در کمیته انضباطی، اخلاق و همچنین مرجع قضایی خارج فوتبال قرار گرفته‌اند. باشگاه تراکتور با استناد به صفحات هواداری خود نوشته: بر اساس آنچه که در تصاویر بازی نیمه تمام دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته 28 مسابقات لیگ برتر منتشر شده است، آقای سعید آقایی بازیکن حریف حین خروج از زمین مسابقه و در مسیر منتهی به تونل ورزشگاه با حرکت دست خطاب به هواداران تراکتور، به شکل زننده‌ای توهین می‌کند.

در ادامه نیز آمده است: همچنین در صحنه‌ای دیگر که تصویرش بامداد امروز (شنبه 31 اردیبهشت) به روابط عمومی تراکتور ارسال شده است؛ آقای امید عالیشاه با حرکت دست و به شکل زننده و وقیح به هواداران حاضر در ورزشگاه توهین می‌کند.

تراکتور در خصوص علت این شکایت توضیح داده است: باتوجه به اینکه چنین حرکات و توهین‌هایی جرم تلقی می‌شود، باشگاه تراکتور علاوه بر کمیته انضباطی و کمیته اخلاق، به مراجع قضایی هم شکایت کرده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «باشگاه تراکتور از دو بازیکن پرسپولیس شکایت کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید