مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  71250 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
باشگاه سپاهان از کادرفنی و مدیران استقلال شکایت کرد

باشگاه سپاهان از کادرفنی و مدیران استقلال شکایت کرد

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از اعضای کادرفنی و مدیریتی استقلال شکایت کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشورمان روز چهارشنبه در اصفهان با برتری یک بر صفر میزبان و با حواشی زیادی به پایان رسید. بعد از این دیدار برخی صحبت‌ها از سوی کادرفنی استقلال مطرح و باعث شد تا باشگاه سپاهان نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد. باشگاه سپاهان در این خصوص بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن از شکاست خود نسبت به آبی‌های پایتخت خبر داد.

به گزارش آسمونی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

متاسفانه پس از دیدار سپاهان و استقلال برخی از اعضای کادر فنی و مدیریتی استقلال از جمله بهزاد غلامپور، کلمات وقیحانه‌ای را در خصوص باشگاه سپاهان و اعضای تیم فوتبال این باشگاه به ویژه پیام نیازمند، دروازه‌بان ملی‌پوش سپاهان، به کار بردند و متأسفانه بدون رعایت حرمت اهالی فوتبال و بی‌توجه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سخن راندند. به هرحال ممکن است به زعم آقایان، برخی در فوتبال کشور از مصونیت انضباطی برخوردار باشند، حال آنکه امیدواریم در عمل، عدالت در این خصوص رعایت گردد.

باتوجه به این موضوع و با عنایت به سیاست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که رعایت احترام تیم های رقیب و پیگیری موارد حقوقی از طریق مبادی رسمی است، این باشگاه در خصوص مصاحبه‌های انجام شده از سوی اعضای کادر فنی و مدیریتی استقلال شکایت رسمی خود را به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق سازمان لیگ کرده و تا حصول نتیجه، اقدامات حقوقی را دنبال خواهد نمود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره باشگاه سپاهان از کادرفنی و مدیران استقلال شکایت کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «باشگاه سپاهان از کادرفنی و مدیران استقلال شکایت کرد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید