کد مطلب:  67699 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شکایت استقلال از داور دیدار با نساجی

شکایت استقلال از داور دیدار با نساجی

باشگاه استقلال در بیست و یکمین دیدار خود روز گذشته در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی رفت که این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

باشگاه استقلال در بیست و یکمین دیدار خود روز گذشته در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی رفت که این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

به گزارش آسمونی، حال این باشگاه اعلام کرده که از داور این مسابقه شکایت خواهد کرد.

در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است:

مصاف روز گذشته تیم‌های استقلال و نساجی یک اتفاق تکراری با خود به همراه داشت و آن هم متضرر شدن استقلال از داوری بود.

در همین ارتباط ذکر چند مورد ضروری به نظر می‌رسد:

۱- به جهت حفظ آرامش و تمرکز و جلوگیری از بهانه‌های احتمالی، باشگاه استقلال تمایلی نداشت قبل از مسابقه نسبت به داور دیدار با نساجی واکنشی داشته باشد اما تصمیمات اتخاذ شده در این مسابقه، باعث نگرانی و اعتراض باشگاه استقلال شده است.

۲- به استناد اظهارات اکثر کارشناسان داوری، از جمله آقایان مظفری، مظفری‌زاده و صالحی، ترکی و ... پنالتی واضحی روی مهدی قایدی رخ داده که عرب‌براقی مانند بازی استقلال و مس رفسنجان که شوت شهباززاده را بازیکن مس با دست دفع کرد، پنالتی محرز استقلال را اعلام نکرد. ضمن این که در کمال تعجب به روزبه چشمی برای یک تماس دستی عادی کارت زرد نشان داد اما تکل از پشت شدید روی محمد محبی اخطار نداشت!

۳- با استناد به نظر کارشناسان داوری، ایشان در ۲ دیدار مقابل مس رفسنجان و نساجی، ۲ پنالتی محرز را از استقلال گرفته است. باشگاه استقلال مراتب اعتراض و شکایت خود بابت اتفاقات داوری دیدار مقابل نساجی را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعلام می‌کند. هرچند که تابه حال به اعتراض‌های قانونی و به حق باشگاه استقلال که همراه با اسناد و مدارک بوده، پاسخی داده نشده اما از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم در هفته‌های باقی مانده، نهایت دقت و وسواس را برای انتخاب داوران به کار گیرد تا از چنین اتفاقات و تضییع حقوق‌هایی، جلوگیری شود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هم روز گذشته اعلام کرد از داور بازی با نفت شکایت خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره شکایت استقلال از داور دیدار با نساجی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شکایت استقلال از داور دیدار با نساجی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید