کد مطلب:  64207 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مراسم شوکیس ایکس باکس و بتسدا 90 دقیقه خواهد بود

مراسم شوکیس ایکس باکس و بتسدا 90 دقیقه خواهد بود

مراسم ایکس باکس و بتسدا قرار است در ماه آینده میلادی برگزار شود و یک ساعت و نیم طول خواهد کشید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با توجه به آنکه مراسم E3 قرار نیست در سال میلادی جاری برگزار شود، بسیاری از شرکت ها و سازمان های فعال در صنعت گیم، به صورت اختصاصی قرار است برای خود مراسم مجزا داشته باشند. در این میان ایکس باکس به همراه بتسدا قرار است مراسمی را برگزار کند که اکنون مشخص شده است حدودا 90 دقیقه طول خواهد کشید.

طبق اطلاعاتی که اکانت @IdleSloth84 در توئیتر منتشر کرده است به نظر می رسد که مراسم ایکس باکس و بتسدا قرار است حدودا 90 دقیقه باشد. اگرچه مایکروسافت هنوز این مسئله را تایید نکرده است اما در تاریخ فراخوانی که در وبسایت ایکس باکس قرار گرفته است، مدت زمان برنامه یک ساعت و نیم ذکر شده است. 

مدت زمان یک ساعت و نیمه که مایکروسافت برای این کنفرانس در نظر گرفته است، همانند مدت زمانی است که در E3 سال قبل در اختیار داشت. به نظر می رسد که در طول این مراسم شاهد تریلر بازی هایی نظیر استارفیلد، ردفال، فورزا موتوراسپورت و هلبیلد 2 باشیم. 

از آنجایی که سال جدید میلادی با موفقیت ایکس باکس نسبت به پلی استیشن همراه شده است، به نظر می رسد که این مراسم می تواند خط مشی ایکس باکس را در طول سال 2022 به نمایش بگذارد. بعد از منتشر شدن خبرهای مختلف از تصاحب اکتیویژن توسط مایکروسافت، شایعات بسیار زیادی مبنی بر عدم عرضه بازی های اکتیویژن برای پلی استیشن شنیده می شد که سپس توسط فیل اسپنسر این قائله خاتمه یافت.

در پایان لازم به ذکر است مراسم مشترک ایکس باکس و بتسدا قرار است در ماه آینده میلادی، ژوئیه، برگزار شود و هنوز زمان دقیق برگزاری این مراسم مشخص نشده است. از آنجایی که مراسم E3 چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی در سال جاری برگزار نخواهد شد، شرکت های مختلف برای معرفی آثار تازه خود می توانند به صورت مستقل اقدام به برگزاری نمایشگاه ها و شوکیس های مختلف کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره مراسم شوکیس ایکس باکس و بتسدا 90 دقیقه خواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مراسم شوکیس ایکس باکس و بتسدا 90 دقیقه خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید