شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است | آسمونی
کد مطلب: 59021 درج نظر
شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی...

شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی...

سرمربی تیم ملی اوکراین امیدوار است تیمش بتواند شگفتی بزرگی با حذف انگلیس از یورو 2020 رقم بزند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از تلگراف، آندره شوچنکو قبل از دیدار با لنگلیس در یک چهارم نهایی یورو 2020 گفت: ما کاملاً می دانیم که فردا با چه تیمی بازی خواهیم کرد. انگلیس یکی از بهترین تیم های ملی تاریخ خودش است و بازیکنان فوق العاده ای دارد. من می خواهم از همکارم ساوت گیت که یک تیم فوق العاده دارد قدردانی کنم. به طور کلی ، فکر می کنم اکنون یکی از بهترین لحظات تاریخ انگلیس را شاهد هستیم. فوتبال این کشور رو به پیشرفت است. ما شاهد یک دیدار عالی در فینال لیگ قهرمانان اروپا بین منچسترسیتی و چلسی بودیم. بنابراین ، یک مبارزه سخت با حریف بسیار قدرتمندی در انتظار ماست.

شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی...
شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی...

قبل از مسابقه، کارشناسان انگلیس اوکراین را با تحقیر نگاه می کنند و می گویند انگلیس راحت ترین حریف را بدست آورد. چه حسی نسبت به چنین جملاتی دارید؟

- ما می فهمیم، اما نقاط قوت خود را نیز می دانیم. ما قبلاً در مسابقات شخصیت و اصول بازی خود را نشان داده ایم که هرگز از آنها دور نخواهیم شد. من می دانم که مسابقه سختی خواهیم داشت ، اما بازیکنان من شخصیت دارند. فردا سعی خواهیم کرد آن را نشان دهیم.

- فردا در مسابقه هواداران انگلیسی زیادی حضور نخواهند داشت. آیا این به تیم ملی اوکراین کمک می کند؟

شوچنکو-انگلیس-یورو-2020
شوچنکو-انگلیس-یورو-2020

- البته این برای فوتبال خوب نیست، اما ما باید از قوانین مقابله با COVID-19 پیروی کنیم. من همچنین طرفداران ایتالیایی را به دیدن بازی دعوت می کنم.

- می توانید در مورد وضعیت بازیکنان مصدوم صحبت کنید؟ وضعیت یارمولنکو و زوبکوف چطور است؟

- یارمولنکو خوب است ، او خود را برای بازی آماده می کند. زوبکوف بصورت جداگانه تمرین می کند، ما پیشرفت او را کنترل خواهیم کرد. اما او برای بازی با انگلیس آماده نخواهد شد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی... فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی...»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?