کد مطلب:  68338 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شناسایی ۴۴۸ بیمار جدید کرونا

شناسایی ۴۴۸ بیمار جدید کرونا

از دوم تا سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۴۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۳۷ نفر از آنها بستری شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

از دوم تا سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۴۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۳۷ نفر از آنها بستری شدند. تاکنون هفت میلیون ۳۵۶ هزار و ۴۱ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند همچنین ۶۹۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

به گزارش آسمونی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۶۰۶ هزار و ۶۸۹ نفر رسید. تاکنون ۶۵ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۱۱۲ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۷۲۲ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۹۳ هزار و ۳۰۲ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۲۱ هزار و ۱۳۶ دُز رسید.

تاکنون ۵۶ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۱۱۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. اکنون چهار شهرستان وضعیت قرمز، ۳۹ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۳۵ شهر در وضعیت زرد و ۱۷۰ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

: برای دریافت مشاوره درباره شناسایی ۴۴۸ بیمار جدید کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شناسایی ۴۴۸ بیمار جدید کرونا» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید