کد مطلب:  63307 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شصت و چهارمین مراسم جوایز گرمی برگزار شد

شصت و چهارمین مراسم جوایز گرمی برگزار شد

یکشنبه شب شصت و چهارمین مراسم اهدای جوایز موسیقی گرمی در آمریکا به صورت آنلاین برگزار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از یورونیوز، شصت و چهارمین مراسم اهدای جوایز موسیقی گرمی یکشنبه شب در آمریکا برگزار شد و جوایز بهترین آثار موسیقی سال از سوی برگزار کنندگان این مراسم به اهالی موسیقی اعطا شد.

در این مراسم  جان باتیست جایزه آلبوم سال را برای آلبومی به نام  «ما هستیم»  که از جنش BLACKLIVESMATTER الهام گرفته است، دریافت کرد. گروه سیلک سونیک شامل اندرسون پاک و برونو مارس  با ترانه در را باز بگذار نیز جایزه اصلی این مراسم یعنی ترانه سال را به خود اختصاص دادند.

اولیویا رودریگو خواننده 19 ساله هم در تازه‌ترین جشنواره گرمی برای ترانه گواهینامه رانندگی جایزه بهترین هنرمند جدید سال را کسب کرد.

مهمان ویژه این مراسم رئیس جمهور اوکراین بود که به صورت ویدیویی در این مراسم حضور پیدا کرد. ولودیمیر زلنسکی یک پیام ویدویی برای حاضرین در این جشنواره ارسال کرده بود و از اهالی جامعه موسیقی خواست تا با هر روشی که می‌توانند از مردم اوکراین در برابر تهاجم روسیه حمایت کنند.

زلنسکی در حالی‌که تیشرت همیشگی سبز‌رنگ خود را بر تن داشت در ادامه شادی حاصل از موسیقی را با ویرانی ناشی از حمله روسیه به کشورش مقایسه کرد و افزود: چه چیزی مخالف موسیقی است؟ سکوت شهرهای ویران شده و مردم کشته شده.

در پایان لازم به ذکر است که برندگان این جشنواره توسط حدود 11 هزار عضو آکادمی انتخاب شدند. این مراسم که لاس وگاس آمریکا برگزار شد پیشتر برای تاریخ 31 ژانویه برنامه‌ریزی شده بود ولی به دلیل اوج‌گیری شیوع ویروس کرونا چندین بار به تاخیر افتاد.

: برای دریافت مشاوره درباره شصت و چهارمین مراسم جوایز گرمی برگزار شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شصت و چهارمین مراسم جوایز گرمی برگزار شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید