کنسرت های حضوری شروع می شود | آسمونی
کد مطلب: 60499 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چراغ کنسرت های حضوری روشن می شود

چراغ کنسرت های حضوری روشن می شود

سرپرست معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که با ایجاد شرایط مطلوب، امکان برگزاری کنسرت های حضوری وجود دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محمود شالویی، سرپرست معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سیاست‌ های حمایت از هنرمندان موسیقی اظهار کرد: چهاردهمین دوره جشنواره موسیقی نواحی در کرمان در هفته گذشته به پایان رسید که در این دوره شاهد حضور بیش از 70 هنرمند موسیقی نواحی از نقاط مختلف کشور بودیم. این امر نشان می‌دهد که اکنون در دوران کرونا به مرور به مقطعی می‌رسیم که چراغ کنسرت‌های حضوری موسیقی روشن و امکان حضور مخاطبان فراهم می‌شود.

شالویی گفت: امیدواریم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برای ایجاد شرایط مطلوب سالن‌ها جهت میزبانی مخاطبان و واکسیناسیونی که به صورت عمومی و پرشتاب انجام می‌گیرد، به زودی شاهد برگزاری کنسرت‌های زنده باشیم.

وی در پاسخ به نحوه ساخت سالن‌های مناسب برای برگزاری کنسرت اعلام کرد: سالن «دهلوی» که افتتاح شد، یکی از ابتکارات مهمی است که دولت برای تکمیل و انجام آن اصرار و اهتمام داشته است. سیاست دولت این است که بتواند توزیع مناسب و عادلانه امکانات فرهنگی و هنری را در سراسر کشور داشته باشد.

وی در پایان افزود: اتفاقا آقای رئیس جمهور نیز فرموده‌اند مسائل فرهنگی جزو اولویت‌های ما است و آن را در کنار معیشت و اشتغال مردم جزو اولویت‌ها می‌دانیم.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره چراغ کنسرت های حضوری روشن می شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «چراغ کنسرت های حضوری روشن می شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?