شروع ناامید کننده ایران در روز اول کشتی المپیک | آسمونی
کد مطلب: 59446 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع ناامید کننده ایران در روز اول کشتی المپیک

شروع ناامید کننده ایران در روز اول کشتی المپیک

دو نماینده اول کشتی فرنگی ایران در روز اول این رقابتها در المپیک توکیو شکست خوردند تا کشورمان بدترین آغاز را در المپیک تجربه کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : در آغاز مسابقات کشتی فرنگی المپیک 2020 توکیو علیرضا نجاتی نماینده وزن 60 کیلوگرم و دارنده مدال برنز 2019 جهان، در دور نخست و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف آرمن ملیکیان از ارمنستان و دارنده مدال طلای امیدهای جهان 2019 رفت و با نتیجه 5 بر 5 شکست خورد. نجاتی باید منتظر بماند تا کشتی گیر ارمنستان به فینال راه یابد تا در گروه شانس مجدد برای مدال برنز تلاش کند.

نماینده دیگر ایران امین میرزازاده کشتی گیر وزن 130 کیلوگرم در دور اول مقابل کیم مینسئوک از کره جنوبی و دارنده مدال برنز جهان 6 بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. میرزازاده در دومین مبارزه در برابر میخان لوپز، حریف مطرح کوبایی و دارنده 3 طلای المپیک و 5 طلای جهان روی کشتی رفت اما مقابل او شکست خورد و باید منتظر کشتی های لوپز بماند تا اگر به فینال برسد در شانس مجدد برای مدال برنز بجنگد. 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شروع ناامید کننده ایران در روز اول کشتی المپیک فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «شروع ناامید کننده ایران در روز اول کشتی المپیک»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?