کد مطلب: 59485 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع مقتدرانه کشتی آزاد ایران ؛ یزدانی و اطری راهی نیمه نهایی شدند

شروع مقتدرانه کشتی آزاد ایران ؛ یزدانی و اطری راهی نیمه نهایی شدند

ملی‌پوشان وزن 57 و 86 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران با برتری مقابل حریفانان خود به مرحله نیمه نهایی این رشته در بازیهای المپیک توکیو 2020 راه پیدا کردند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، روز دوازدهم از آغاز سی و دومین دوره بازی‌های المپیک به میزبانی توکیو ژاپن در شرایطی برای ورزش ایران آغاز شد که از مجموع رشته‌های حاضر در این مسابقات تنها کشتی ، کاراته و وزنه برداری باقی مانده است.

روز دوازدهم با رقابت‌های کشتی آغاز شد و طی آن حسن یزدانی و رضا اطری دو حریف خود را با اقتدار شکست دادند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند تا کاروان ورزش ایران در انتظار دومین فینالیست کشتی و یک مدال طلا باشد.  رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم در دور نخست سلیمان آتلی از ترکیه را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و در دور دوم به مصاف بخبایار اردنبات از مغولستان رفت و با نتیجه 5 بر یک به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در دور بعد با برنده کشتی میان آرسن هاروتونیان از ارمنستان و بخبایار اردنبات از مغولستان کشتی می‌گیرد.

حسن یزدانی در دومین دیدار به مصاف استفان ریچموت از سوئیس رفت و با نتیجه 12 بر یک پیروز شد. آرتور نایفونوف از روسیه در گروه یزدانی حضور دارد و دیوید تیلور آمریکایی نیز در آن سوی جدول کشتی می‌گیرد و تا دیدار فینال با یزدانی روبرو نخواهد شد.

 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «شروع مقتدرانه کشتی آزاد ایران ؛ یزدانی و اطری راهی نیمه نهایی شدند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?