کد مطلب:  65544  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع تمرینات پیش فصل استقلال از چهارشنبه در زمین انقلاب

شروع تمرینات پیش فصل استقلال از چهارشنبه در زمین انقلاب

تیم فوتبال استقلال که این روزها در بازار نقل و انتقالات حضوری فعال دارد، قصد دارد از روز چهارشنبه کار خود را به طور رسمی در فصل جدید استارت بزند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیم فوتبال استقلال که این روزها در بازار نقل و انتقالات حضوری فعال دارد، قصد دارد از روز چهارشنبه کار خود را به طور رسمی در فصل جدید استارت بزند. طبق هماهنگی‌ای که مسئولان استقلال با ریکاردو ساپینتو انجام داده‌اند، این مربی به همراه دستیاران خارجی خود روز دوشنبه به تهران می‌رسد و بعد از انجام برخی امور از روز چهارشنبه قصد دارد تمرینات استقلال را استارت بزند.
به گزارش آسمونی، مدیران باشگاه استقلال از هفته های گذشته عملیات ترمیم و بازسازی چمن مجموعه ورزشی انقلاب را شروع کردند و حالا این زمین به شرایط مناسبی رسیده است. ساپینتو نیز در بازدیدی که هفته گذشته از چمن انقلاب داشت، رضایت خود را از این مجموعه اعلام کرد. بر این اساس تمرینات استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب شروع می‌شود و آبی ها به طور رسمی از روز چهارشنبه برای حضور در لیگ برتر بیست و دوم کارشان را از سر خواهند گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره شروع تمرینات پیش فصل استقلال از چهارشنبه در زمین انقلاب فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «شروع تمرینات پیش فصل استقلال از چهارشنبه در زمین انقلاب» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید