کد مطلب:  63139 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروط انگلستان برای لغو تحریم های روسیه

شروط انگلستان برای لغو تحریم های روسیه

وزیر خارجه انگلستان در مصاحبه خود از شروط کشورش برای اغو تحریم های اعمال شده علیه کشور روسیه خبر داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، لیز تراس، وزیر امور خارجه انگلستان در مصاحبه خود با روزنامه تلگراف شروط اصلی این کشور برای لغو تحریم های اعمال شده علیه کشور روسیه را اعلام کرده است.

تراس اعلام کرده است که روسیه حملاتش به اوکراین را متوقف کرده و از این کشور خارج شود تحریم‌ها علیه شرکت‌ها و افراد روسی می تواند برداشته شود. 

وزیر امور خارجه انگلستان در این مصاحبه تاکید کرده است که در صورت تغییر شرایط از سوی مسکو امکان برداشته شدن تحریم های اعمال شده وجود خواهد داشت.

وی در ادامه تاکید کرد: چیزی که می‌دانیم این است که روسیه نسبت به چندین توافقنامه متعهد شده اما از هیچکدام آن‌ها پیروی نکرده است. بنابراین تحریم‌هایی سخت علیه این کشور نیاز است. این تحریم‌ها تنها در صورت اعلام آتش‌بس، خروج روسیه از اوکراین و تعهد روسیه مبنی بر پایان حمله‌ علیه اوکراین می‌تواند برداشته شود. اما اگر این حملات در آینده شدیدتر شود ما هم تحریم‌های سخت‌تری اعمال خواهیم کرد.

بر اساس اعلام دولت انگلستان، تاکنون تحریم هایی علیه بانک های روسی، اولیگارش ها و خانواده های آن ها اعمال شده است که رومن ابراموویچ، مالک باشگاه چلسی یکی از مهمترین آن ها می باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره شروط انگلستان برای لغو تحریم های روسیه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شروط انگلستان برای لغو تحریم های روسیه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید