کد مطلب:  60289 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرط حضور دانشجویان و دانش آموزان در مدارس و دانشگاه‌ ها

شرط حضور دانشجویان و دانش آموزان در مدارس و دانشگاه‌ ها

واکسیناسیون دانش آموزان پیش از این آغاز شده بود و از صبح پنج شنبه واکسیناسیون دانش آموزان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌ های وزارت بهداشت با حضور در یک برنامه تلویزیونی در مورد روند واکسیناسیون جامعه گفت: سیاست وزارت بهداشت سیاست تشویق است و سیاست تنبیه جایی کاربرد دارد که خطر عموم مردم را تهدید کند و عمده تلاش ما این است که مردم را به تزریق واکسن تشویق کنیم، اما حضور در کلاس درس منوط به تزریق واکسن است مگر اینکه فرد در هفته یک یا دو بار تست بدهد.

اگر ما کمی سبک و سنگین کنیم می‌بینیم که واکسن نه تنها به حفظ جان ما بلکه به حفظ سلامت دیگران کمک می‌کند و تقاضای من از دانش آموزان و دانشجویان این است که زودتر واکسن تزریق کنند، بدون تزریق واکسن حضور در کلاس درس دشوار است و فرد باید هفته‌ای یک یا دو بار تست بدهد و نباید فرصت ها را از دست داد.

رئیس مرکز بیماری های واگیردار بیان کرد: واکسیناسیون دانش آموزان پیش از این آغاز شده بود و از صبح پنج شنبه واکسیناسیون دانش آموزان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد تا هر چه زودتر دانش آموزان به کلاس‌های درس بازگردند.

گویا گفت: در یکی دو ماه اخیر سرعت واکسیناسیون در کشور بیشتر شد و هلال احمر، بسیج، سپاه، اورژانس و شهرداری‌ها در این روند به ما کمک کردند.  واکسیناسیون با این سرعت احتمال وقوع موج جدید را کمتر می‌کند، اما این باعث نمی‌شود که ما به فکر مقابله با موج جدید نباشیم البته ما نباید تنها به واکسن متکی باشیم و در مقابله با کرونا رعایت نکات بهداشتی کمرنگ شوند.
وی اعلام کرد: ما تلاش می‌کنیم با دسترسی به واکسن‌های بیشتر به یک روند قابل قبول در واکسیناسیون جمعی برسیم در سراسر کشور در خصوص واکسیناسیون متعادل پیش رفته ایم و اینگونه نیست که خیلی تفوتی بین استان‌ها باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره شرط حضور دانشجویان و دانش آموزان در مدارس و دانشگاه‌ ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شرط حضور دانشجویان و دانش آموزان در مدارس و دانشگاه‌ ها» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید