شرط بازگشایی حضوری دانشگاه‌ ها از زبان معاون وزیر علوم | آسمونی
کد مطلب: 60345 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرط بازگشایی حضوری دانشگاه‌ ها از زبان معاون وزیر علوم

شرط بازگشایی حضوری دانشگاه‌ ها از زبان معاون وزیر علوم

معاون آموزشی وزیر علوم طی مصاحبه ای اعلام کرد دانشگاه‌ ها به دلیل مشکلاتی امکان بازگشایی و آموزش حضوری را از ۱۵ آبان ماه را ندارند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، دکتر علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزیر علوم گفت: اعلام تاریخ آموزش حضوری دانشجویان از ۱۵مهرماه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و ۱۵ آبان ماه برای دانشجویان کارشناسی به منزله الزام آموزش حضوری نیست بلکه دانشگاه‌ها ازاین تاریخ می‌توانند در جهت بازگشایی برنامه‌ ریزی کنند.

وی افزود: ستاد ملی مقابله با کرونا مصوبه‌ای ابلاغ کرد که در آن تاکید شده است دانشگاه ‌ها می‌توانند آموزش حضوری خود را آغاز کنند و به دلیل این که مصوبات این ستاد قانونی است بنابراین ملزم به عملی کردن آن هستیم.

معاون آموزشی وزیر علوم تاکید کرد: به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تاکید کردیم باید از ۱۵ آبان ماه برنامه های خود را برای شروع حضوری کلاس‌ها انجام بدهند،‌اما اینگونه نیست که تمام دانشگاه‌ها ملزم به آموزش حضوری از ۱۵ آبان ماه باشند؛ صرفا دانشگاه‌هایی که می‌توانند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند باید سازوکارهای آموزش حضوری خود را اعلام کنند.

دکتر خاکی در ادامه اظهار کرد: تا موقعی که دانشجویان دو دوز از واکسن کرونا را نزده باشند، حضورشان در دانشگاه‌ها مشروط است و تزریق دو دوز واکسن برای حضور در دانشگاه‌ها اجباری است و دانشجویانی که واکسن نزنند نمی‌توانند به صورت حضوری در محیط دانشگاه حاضر شوند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شرط بازگشایی حضوری دانشگاه‌ ها از زبان معاون وزیر علوم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «شرط بازگشایی حضوری دانشگاه‌ ها از زبان معاون وزیر علوم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?