کد مطلب:  63167 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرایط خرید بلیت بازی ایران و لبنان اعلام شد

شرایط خرید بلیت بازی ایران و لبنان اعلام شد

بر اسا مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کروناامکان فروش بلیت های بازی ایران و لبنان در مشهد تا سقف 30 درصد ورزشگاه امام رضا(ع) فراهم شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اسا اعلام رسمی ستاد مبارزه با ویروس کرونا امکان فروش بلیت بازی ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) شهر مشهد با ظرفیت حداکثر 30 درصدی وجود دارد.

علاقمندان به تماشای این بازی می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی نسبت به تهیه بلیت از ساعت 12 امروز دوشنبه 8 فروردین 1401  سامانه Footballeticket.ir  اقدام کنند.

بر این اساس طبق پروتکل‌های مصوب این ستاد  افرادی که نسبت به تزریق حداقل دو دوز واکسن اقدام کرده‌اند و از تاریخ دوم تزریق حداقل 15 روز گذشته باشد طبق استعلام سامانه هوشمند با ورود کد ملی امکان دریافت بلیط این مسابقه را پیدا می‌کنند.

در خصوص مدارک لازم باید اشاره کرد که پس از تهیه بلیط همراه داشتن کارت ملی جهت تطبیق اطلاعات شخصی در هنگام ورود به ورزشگاه الزامی بوده و بدون کارت ملی بلیط تماشای مسابقه در گیت های پیش بینی شده صادر نخواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است که بلیط فروشی این مسابقه تنها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و از علاقمندان درخواست می شود به هیچ وجه جهت تهیه بلیط حضوری به ورزشگاه مراجعه نکنند.

: برای دریافت مشاوره درباره شرایط خرید بلیت بازی ایران و لبنان اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شرایط خرید بلیت بازی ایران و لبنان اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید