کد مطلب: 59722 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استاندار خوزستان: خوزستان حال و روز خوشی ندارد

استاندار خوزستان: خوزستان حال و روز خوشی ندارد

استاندار خوزستان: علاوه بر بخش خصوصی، نهادهای عمومی در سطح ملی نیز باید به خوزستان برای مهار کرونا کمک کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، قاسمی سلیمانی‌دشتکی ، استاندار خوزستان در نشست هماهنگی توسعه و ساماندهی امکانات بهداشتی و درمانی کرونا در استان خوزستان که در مرکز فرماندهی و کنترل بهداری رزمی جنوب غرب در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: خوزستان حال و روز خوشی ندارد و وضعیت بسیار بحرانی و خطرناکی در پیش است.

وی با بیان اینکه روزانه به طور متوسط 60 نفر در خوزستان بر اثر کرونا فوت می‌کنند، افزود: فاصله میزان بستری‌ها با ترخیصی‌ها بسیار زیاد است و به طور متوسط روزانه حدود 70 تا 100 نفر به جمعیت بستری‌ها اضافه می‌شود.

استاندار خوزستان گفت: درصد بالایی از بیماران در خوزستان در خانه‌ها قرنطینه هستند و میزان مراجعه به بیمارستان‌ها نیز به طور متوسط روزانه حدود 9 هزار نفر است.

وی با بیان اینکه وضعیت موج کرونا در خوزستان بسیار خطرناک و بحرانی است، افزود: استانداری و ستاد مبارزه با کرونا در خوزستان تمام قد در صحنه است. در روزهای اخیر حدود 500 کپسول اکسیژن خریداری شده است و حدود 600 کپسول نیز در حال تعمیر هستند.

وی با اشاره به پیشنهاد ایجاد بیمارستان‌های صحرایی در خوزستان برای درمان بیماران کرونا گفت: بیمارستان صحرایی زمانی ضرورت دارد که مکان برای اقدامات درمانی نداشته باشیم در حالی که در بخش درمان، محل‌هایی در استان آماده هستند که علاوه بر پزشک و کادر، نیازمند تجهیز هستند. 

استاندار خوزستان تصریح کرد: خوزستان نیاز به کمک‌های ملی قوی‌تری دارد و این مساله را به گوش رئیس جمهور نیز رسانده‌ایم و ایشان نیز دستوراتی برای کمک به استان خوزستان صادر کرده‌اند.

سلیمانی‌دشتکی گفت: از سازمان نیروهای مسلح درخواست می‌کنیم که علاوه بر کادر پزشکی و درمان، برای تامین تجهیزات نیز به خوزستان کمک کند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

02144704941

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «استاندار خوزستان: خوزستان حال و روز خوشی ندارد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 9 = ?