کد مطلب:  64682 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گفته مدیرعامل نوکیا شبکه6Gتا سال 2030قابل دسترس خواهدبود

به گفته مدیرعامل نوکیا شبکه6Gتا سال 2030قابل دسترس خواهدبود

در حالیکه فناوری 5G هنوز به‌طور جهانی قابل دسترس نیست، در بین شرکت‌های فناوری صحبت از شبکه 6G است. این شرکت‌ها شامل اپل و گوگل و کوالکام و ال جی می‌شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در حالیکه فناوری 5G هنوز به‌طور جهانی قابل دسترس نیست، در بین شرکت‌های فناوری صحبت از شبکه 6G است. این شرکت‌ها شامل اپل و گوگل و کوالکام و ال جی می‌شوند. حالا به نظر می‌رسد که نوکیا هم قصد پیوستن به این رقابت را دارد و Pekka Lundmark رئیس این شرکت در جریان نشست داوس گفته است که تا آخر این دهه پشتیباتی از شبکه موبایلی 6G را فراهم خواهد کرد. او ادعا کرده است که شبکه موبایلی 6G تا پایان سال 2030 به‌طور تجاری قابل دسترس خواهد بود.‌ شرکت هواوی نیز قبلا گفته بود که انتظار دارد تا آخر 2030 فناوری 6G را به بازار ارائه کند.

رئیس نوکیا در ادامه گفته است که تا آن موقع گوشی‌های هوشمند به این صورتی که ما می‌شناسیم نخواهند بود و احتمالا شاهد یکپارچه شدن آن‌ها در بدن خودمان خواهیم بود. ‌تاکنون برخی از شرکت‌های فناوری شروع به سرمایه‌گذاری در شبکه 6G کرده‌اند و‌ کوالکام و ‌گوگل و اپل در بین آن‌ها به چشم‌ می‌خورند. با این حال هنوز خیل عظیمی از کاربران همچنان از شبکه 4G استفاده می‌کنند و هنوز به 5G مهاجرت نکرده‌اند.‌‌

: برای دریافت مشاوره درباره به گفته مدیرعامل نوکیا شبکه6Gتا سال 2030قابل دسترس خواهدبود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «به گفته مدیرعامل نوکیا شبکه6Gتا سال 2030قابل دسترس خواهدبود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید