کد مطلب:  61644 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شایعه: ریمیک The Last of Us برای PS5 منتشر خواهد شد

شایعه: ریمیک The Last of Us برای PS5 منتشر خواهد شد

شایعاتی مبنی بر بازسازی و ریمیک بازی پرطرفدار The Last of Us به گوش می خورد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سری بازی موفق و جذاب The Last of Us، اکنون به عنوان یکی از نمادهای کنسول پلی استیشن به شمار می رود. حال به نظر می رسد که قرار است نسخه اول این بازی برای کنسول PS5 ریمیک شده و در نیمه دوم سال 2022 منتشر شود.

این شایعه توسط تام هندرسون منتشر شده است. با توجه به سابقه این فرد در منتشر کردن خبرهای ریز و درشت و شایعات متفاوتی که بعدا کاملا درست از آب در آمده است، نمی توان به آسانی حرف وی را تکذیب کرد. تام هندرسون گفته است که افراد زیادی این خبر را با او مطرح کرده اند و سایت VGC نیز از حرف وی پشتیبانی کرده است.

اگرچه پروژه ساخت ریمیک بازی The Last of Us توسط سونی به صورت رسمی معرفی نشده است، اما نیل دراکمن، کارگردان بازی، طی مصاحبه ای گفته بود که نمی تواند برای منتشر کردن خبرهای جدید استودیو ناتی داگ صبر کند. بنابراین میتوان این احتمال را در نظر گرفت که ممکن است منظور دراکمن، ساخت ریمیک بازی The Last of Us باشد.

همچنین تام هندرسون در ادامه، نسبت به ساخت بخش چند نفره جداگانه شرکت ناتی داگ که با The Last of Us Factions شناخته می شود، اشاره کرد و اذعان داشت که در آینده ای نه چندان دیر تکمیل و ممکن است در همین سال 2022 منشر شود.

تام هندرسون معتقد است که نسخه Director's Cut بازی The Last of Us Part II نیز قرار است برای کنسول PS5  منتشر شود، اما زمان دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست.

در انتها باید اشاره شود که با توجه به این موضوع که بازی The Last of Us اواخر نسل هفتم برای کنسول PS3 عرضه شد، این بازی در نسل هشتم یک نسخه ریمسر برای کنسول PS4 دریافت کرد. حال می توان این انتظار را داشت که یک نسخه بهبود یافته از بازی The Last of Us Part II برای کنسول های نسل نهمی هم منتشر شود. اما در خصوص ساخت ریمیک بازی The Last of Us برای کنسول PS5 باید منتظر ماند.

: برای دریافت مشاوره درباره شایعه: ریمیک The Last of Us برای PS5 منتشر خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شایعه: ریمیک The Last of Us برای PS5 منتشر خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید