کد مطلب: 59028 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین وضعیت سینماها در پی قرمز شدن تهران

آخرین وضعیت سینماها در پی قرمز شدن تهران

سینماهای هر شهر تابع رنگ‌بندی کرونایی هستند و وضعیت فعالیت سینماهای سراسر کشور بنا بر وضعیت کرونایی هر استان و شهر مشخص خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : محمدرضا فرجی ادامه داد: ستاد کرونای هر استان، درباره رنگ‌بندی یا نوع فعالیت هر یک از مشاغل از جمله سینما هر تصمیمی بگیرند، همه به آن پایبند خواهیم بود و انجمن سینماداران و سازمان سینمایی بر این امر نظارت دارند.

در حالی که یک روز از آغاز اکران «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی برای رونق گرفتن سینماها نمی گذرد که چند شهر از جمله تهران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته اند و طبق دستور العمل ستاد کرونا که چند وقت قبل منتشر شد، سینماها در این رنگ بندی باید تعطیل شوند.

اما گویا سینمایی ها با توجه به محدود بودن تعداد مخاطبین و رعایت دستورالعمل کرونایی در شرایطی که مترو و اتوبوس فعال هستند، انتظار دارن سینماها در این وضعیت تعطیل نشوند و در انتظار دستور مستقیم ستاد کرونا هستند، درحالی که طبق اطلاعیه قبلی بدون دستورالعمل جدید، باید تعطیل شوند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «آخرین وضعیت سینماها در پی قرمز شدن تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?