مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65959 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات سیل در استهبان فارس

جزئیات سیل در استهبان فارس

وقوع سیل در استهبان فارس در روز شنبه 1 مرداد باعث کشته شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در پی جاری شدن سیل در 10 روستا از شهرستان های استهبان، نی ریز و داران استان فارس، تا این لحظه 21 هموطن جان خود را از دست دادند و 4 نفر همچنان مفقودالاثر هستند.

به گزارش آسمونی، مقامات استان فارس اعلام کرده اند که در عصر جمعه، 31 تیر، باران فصلی باعث ایجاد سیلاب شده و گردشگرانی را که در کنار رودخانه رودبال استهبان حضور داشتند را گرفتار کرد.

همانطور که در فیلم های منتشر شده در فضای مجازی مشاهده کردید تعدادی خودرو در کنار رودخانه رودبال استهبان پارک کرده بودند و در نهایت سیل آنها را با خود برد.

طبق گفته های مدیریت بحران استانداری فارس، 15 خودرو در رودخانه گرفتار شدند و تاکنون 12 خودرو از زیر آب بیرون کشیده شده است.

سازمان هواشناسی باید هشدارهای لازم را در رابطه با بارش های باران جمعه 31 تیر و وقوع سیل می داد اما اطلاع رسانی نکرد.

حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس اعلام کرد 10 روستا درگیر سیل شده اند و در این حادثه، 51 خانوار درگیر سیلاب هستند و 74 نفر نجات پیدا کرده اند.

وقوع سیل در استان فارس هم در سال های گذشته باعث کشته شدن تعداد زیادی از شهروندان و غرق شدن خودروهایشان شده است. از 5 فروردین 1398 سیل در دروازه قرآن شیراز جاری شد که 200 خودرو از مسافران نوروزی را با خود برد و 22 نفر کشته شدند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات سیل در استهبان فارس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزئیات سیل در استهبان فارس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید