کد مطلب: 65224 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سیلی خوردن مهدی سلوکی از کارگردان معروف

سیلی خوردن مهدی سلوکی از کارگردان معروف

مهدی سلوکی بازیگر کشورمان در گفت و گویی، پشت پرده خبر سیلی خوردنش از آقای کارگردان معروف را فاش کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با بازپخش سریال ستایش در تلویزیون، برخی بازیگران این مجموعه ازجمله مهدی سلوکی در راس توجه قرار گرفتند. به همین خاطر در گفت و گوهایی از خبرهای قدیمی فاش می شود و ذهن کاربران فضای مجازی را درگیر خود می کند. ماجرای کتک خوردن مهدی سلوکی، بازیگر نقش پسر ستایش این روزها خبر فضای مجازی شده است که جزئیات آن را می خوانیم.

مهدی سلوکی که در برنامه چهل تیکه محمدرضا علیمردانی دعوت شده بود، درحال توصیف سختی ها برای رسیدن به جایگاه فعلی خود بود که ماجرای کتک خوردن خود را از کارگردان تعریف کرد.

همین چند ثانیه از برنامه چهل تیکه در فضای مجازی پخش شد و باعث برداشت های متفاوتی از کاربران مختلف گردید. مهدی سلوکی در مقابل صحبت های محمدرضا علیمردانی مجری برنامه چهل تیکه سکوت کرد و هیچ واکنشی نشان نداد.

اما در ادامه گفت و گویشان بالاخره روشن شد که مهدی سلوکی در نقش محمد پسر ستایش، از کدام کارگردان و در کدام سریال کتک خورده است:

در برنامه چهل تیکه، سکانسی از فیلم چراغ های خاموش (تولید دهه 80) به کارگردانی کاظم بلوچی پخش شد. در این سکانس مهدی باید صحنه تصادف را اجرا می کرد اما به گفته خودش، به خاطر ترس از آسیب به فرد، از این کار دوری می کرد. همین تکرار چندباره سکانس باعث شد تا کارگردان چندین بار به او اصرار کند که باید این صحنه اجرا شود.

به گفته محمد سلوکی، بعد از صحنه تصادف باید فرار می کرد. او این نقش را طبق خواسته کارگردان چراق های خاموش اجرا کرد و بعد از پخش فیلم اظهار کرد: «باورم نمیشد این سکانس را من بازی کرده ام! بعد از خوردن آن سیلی ها من همینطور گریه می کردم و باید دیالوگ هایم را می گفتم. این سکانس باعث شد به من جدی تر نگاه شود. کارگردان ها، اینجاست که باید بگیم دست معلم درد نکنه و چوب معلم گله.»

با این توضیحات مشخص شد که مهدی سلوکی به دلیل ترس و استرس در سریال چراغ های خاموش از کاظم  بلوچی سیلی خورده است تا نقش خود را به درستی ایفا کند.

: برای دریافت مشاوره درباره سیلی خوردن مهدی سلوکی از کارگردان معروف فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

فارغ‌التحصیل از رشته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آبادان
شیفته کتاب، سفر و دلخوشی‌های کوچک
Change YOURSELF; So You Have Done Your Part In Changing The WORLD! ✌

نظر خود را درباره «سیلی خوردن مهدی سلوکی از کارگردان معروف» در کادر زیر بنویسید :

2 + 6 = ?