سیستم استریم اپل تی وی سال آینده عرضه خواهد شد | آسمونی
کد مطلب: 64320 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سیستم استریم اپل تی وی سال آینده عرضه خواهد شد

سیستم استریم اپل تی وی سال آینده عرضه خواهد شد

تحلیل‌گر مشهور و معتبر می گوید، اپل احتمالاً در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی نسخه‌ی اقتصادی سیستم استریم اپل تی وی (Apple TV) را به بازار عرضه خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مینگ چی کو، تحلیل‌گر مشهور و معتبر می گوید، اپل احتمالاً در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی نسخه‌ی اقتصادی سیستم استریم اپل تی وی (Apple TV) را به بازار عرضه خواهد کرد. به‌گفته‌ی این تحلیل‌گر، اپل سعی دارد تا با عرضه‌ی این دستگاه فاصله‌ی خود با دیگر شرکت‌های فعال در این بخش از بازار را کاهش دهد.

آمار و ارقام نشان می‌دهند که سهم سرویس اپل تی وی از رقبایی مانند روکو (Roku)، آمازون فایر تی وی (Amazon Fire TV) و گوگل کروم‌کست (Google Chromecast) کمتر بوده و تلویزیون‌های هوشمند نیز باعث شده‌اند تا استقبال از دستگاه‌های استریم کمتر شود. این اولین باری نیست که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص عرضه‌ی نسخه‌ی ارزان‌تر اپل تی وی به گوش می‌رسد. با این وجود، گزارش‌های قبلی به لغو پروژه‌ی ساخت چنین دستگاهی اشاره داشته‌اند چرا که ظاهراً اپل معتقد است چنین دستگاهی موجب آسیب‌رساندن به شهرت این شرکت می‌شود.

در حال حاضر قیمت نسخه‌ی 4K اپل تی وی 179 دلار بوده و نسخه‌ی HD آن نیز 149 دلار قیمت دارد. این در حالی است که بسیاری از سازندگان دستگاه‌های استریم، محصولات خود را با قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر در دسترس کاربران قرار داده‌اند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سیستم استریم اپل تی وی سال آینده عرضه خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «سیستم استریم اپل تی وی سال آینده عرضه خواهد شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?