کد مطلب:  59035 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مالکی: وضعیت استان سیستان و بلوچستان بحرانی است

مالکی: وضعیت استان سیستان و بلوچستان بحرانی است

نماینده زهدان با تاکید بر اینکه وضعیت سیستان و بلوچستان از لحاظ شیوع کرونا بحرانی است گفت که لازم است یک هفته دیگر تعطیلات در این استان افزایش پیدا کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فدا حسین مالکی اظهار کرد: در حال حاضر شرایط در استان به گونه ای است که تلاش می شود از برگزاری تجمع ها، گردهمایی ها، عروسی ها و مراسم ها جلوگیری شود. لذا پیشنهاد ما این است که یک هفته دیگر استان سیستان و بلوچستان تعطیل شده، چون همچنان وضعیت استان در حالت بحرانی قرار دارد.

مالکی: وضعیت استان سیستان و بلوچستان بحرانی است
مالکی: وضعیت استان سیستان و بلوچستان بحرانی است

وی افزود: انتظار ما این است که وزیر بهداشت به جای اینکه افرادی را بفرستد که دل مردم را خالی کند، تیم تخصصی فرستاده و کمبودها را جبران کرده و تجهیزات لازم را تامین کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: از طرف دیگر مردم که ناراحت از دست دادن عزیزانشان هستند از من نماینده می خواهند مسائل را منعکس کرده تا مشکلات برطرف شود. درخواست از رسانه ها هم این است که حرف مردم را به گوش مسئولان برسانند. وقتی این کارها صورت می گیرد انگ سیاسی زده یا رسانه ها را تهدید می کنند. به جای این کارها باید همه دست به دست هم داده تا بتوانیم از این گردنه سخت عبور کنیم. نباید حالت تقابلی ایجاد شود.

وی توضیح داد: وقتی من نماینده مسائل را از طریق وزارت بهداشت پیگیری می کنم بدان معنا نیست که کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی ضعیف است بلکه بدان معناست که باید در چنین شرایطی وزارت بهداشت ورود کرده و شرایط را مدیریت کند. متاسفانه در این وضعیت برخی از آقایان که منافع شان را در خطر می بینند به گونه ای دیگر رفتار کرده و فکر می کنند من می خواهم کار سیاسی انجام دهم یا اینکه علیه رسانه هایی که نقاط ضعف و قوت را می گویند جوسازی انجام می دهند. این کارها درست نیست. مردم ناراحت می شوند. باید به جای این رفتارها فضای توام با آرامش را در سطح استان سیستان و بلوچستان ایجاد کرد.

این عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در جمع بندی اظهار کرد: انتظار ما این است که وزیر بهداشت تیمی به زاهدان فرستاده تا کمبودها را ببیند و با پزشکان و کادر درمان صحبت کند نه اینکه صرفا با رئیس بیمارستان صحبت شده که بگوید همه چیز گل و بلبل است. وزارت بهداشت یک تیم تخصصی بفرستد، همان کاری که قوه قضائیه انجام داده و با همه افراد صحبت می کند.

وی در پایان تاکید کرد که باید آرامش در استان سیستان و بلوچستان برقرار شده و برخی از افراد از جوسازی ها پرهیز کنند تا همه دست به دست هم داده و بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره مالکی: وضعیت استان سیستان و بلوچستان بحرانی است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مالکی: وضعیت استان سیستان و بلوچستان بحرانی است» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید