کد مطلب:  65485 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سیدجلال حسینی به کادرفنی پرسپولیس پیوست

سیدجلال حسینی به کادرفنی پرسپولیس پیوست

سیدجلال حسینی از این پس به عنوان مربی در کادرفنی پرسپولیس حضور خواهد داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در حالی که از مدتها قبل در مورد آینده سیدجلال حسینی گمانه‌زنی می‌شد و حتی مدیرعامل، معاون ورزشی و سرمربی پرسپولیس، خداحافظی کاپیتان شماره چهار و پیوستن به کادرفنی را اعلام کرده بودند، حسینی امروز به باشگاه پرسپولیس رفت. ساعتی پس از اینکه سیدجلال از میان خبرنگاران و هواداران پرسپولیس گذشت و وارد ساختمان باشگاه شد، خبر خداحافظی او رسماً تأیید شد تا پایان یک دوره درخشان برای کاپیتان پرسپولیس رسما اعلام شود.

به گزارش آسمونی، سیدجلال حسینی از این پس به عنوان مربی در کادرفنی پرسپولیس حضور خواهد داشت و به همراه کریم باقری و محمد عسگری به یحیی گل‌محمدی کمک می‌کند. سیدجلال نخستین بار در لیگ دوازدهم به پرسپولیس پیوست اما پس از دو فصل راهی فوتبال قطر شد و سپس یک فصل در نفت تهران بازی کرد. او در لیگ شانزدهم به جمع قرمزها بازگشت و در طول شش فصل، 9 جام قهرمانی را بالای سر برد و در دو فینال لیگ قهرمانان آسیا، بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.

حسینی تنها فوتبالیست ایرانی است که در دو فینال لیگ قهرمانان کاپیتان تیمش بوده است. سیدجلال حسینی 256 بازی با پیراهن پرسپولیس در مسابقات مختلف انجام داد و به عنوان سومین بازیکن باسابقه این تیم خود را مطرح کرد.

نظر خود را درباره «سیدجلال حسینی به کادرفنی پرسپولیس پیوست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید