کد مطلب:  60019 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
والیبال قهرمانی آسیا؛ ایران 3-0 پاکستان

والیبال قهرمانی آسیا؛ ایران 3-0 پاکستان

تیم ملی والیبال ایران موفق شد در سومین بازی گروهی خود تیم ملی پاکستان را شکست دهد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 21ام شهریور به میزبانی ژاپن درحال پیگیری است که تیم ملی والیبال ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی گروه B و در کنار تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ قرار دارد.

تیم ملی والیبال ایران که در دو بازی اول خود مقابل هنگ کنگ و تایلند به پیروزی رسیده بودند در سومین روز از این رقابت ها به مصاف تیم ملی والیبال پاکستان با هدایت رحمان محمدی‌راد مربی پیشین تیم ملی ایران رفتند و به پیروزی 3-0 دست پیدا کردند.

شاگردان بهروز عطایی در شروع این رقابت عملکرد خوبی را از خود نشان داده و موفق شدند ست اول این دیدار را با نتیجه 25-20 به نام ایران ثبت کنند. تیم ملی والیبال پاکستان باتوجه به حضور مربی ایرانی روی نیمکتش از تیم ایران شناخت خوبی داشت و به همین دلیل ملی پوشان با اولین چالش جدی خود در این رقابت ها مواجه شدند. 

اما در ادامه تیم ملی والیبال ایران و پاکستان ابتدای ست دوم را پایاپای شروع کردند به طوری که نتیجه 9-10 به سود ایران شد و در ادامه، تیم ملی والیبال ایران عملکرد بهتری از خود نشان داد و موفق شد ست دوم این رقابت را با نتیجه 25-19  ببرد.

در ابتدای ست سوم بازهم دو تیم پا به پای یکدیگر پیش رفته و در امتیاز 4 با هم برابر شدند. در ادامه کار تیم ملی والیبال ایران اتدا توانست با نتیجه 7-5 از حریف پیش بیفتد اما پاکستان عقب نشینی نکرد و نتیجه 7-7 برابر شد. در اواسط ست سوم این رقابت، ایران عملکرد بهتری نسبت به حریف داشت و با نتیجه 17-10 از پاکستان پیش افتاد و در پایان توانست با نتیجه 25-15 ست سوم بازی را به سود خود به اتمام برساند.

: برای دریافت مشاوره درباره والیبال قهرمانی آسیا؛ ایران 3-0 پاکستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «والیبال قهرمانی آسیا؛ ایران 3-0 پاکستان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید