کد مطلب:  65623 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سود منچستر یونایتد از فروش رونالدو؛ 90 میلیون یورو

سود منچستر یونایتد از فروش رونالدو؛ 90 میلیون یورو

جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد از نظر مالی برای این باشگاه کمک بزرگی خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد از نظر مالی برای این باشگاه کمک بزرگی خواهد بود. دیروز مشخص شد که رونالدو با هدف بازی در چمپیونزلیگ قصد جدایی از شیاطین سرخ را دارد. کریستیانو سال گذشته به اولدترافورد برگشت ولی اوضاع آنطور که انتظار می‌رفت پیش نرفت و یونایتد با کسب مقام ششمی در لیگ برتر جواز صعود به چمپیونزلیگ را به‌دست نیاورد.

به گزارش آسمونی، رونالدو با دستمزد 500 هزار یورویی در هفته، در حال حاضر گران‌ترین بازیکن یونایتد است. این رقم در یک سال مبلغی معادل 24 میلیون یورو خواهد شد. بعد از رونالدو، گران‌ترین بازیکن فعلی یونایتد، داوید دخیا است که در سال دستمزدی معادل 22 میلیون یورو می‌گیرد.

یونایتد پیش از این شاهد جدایی چند بازیکن گران‌قیمت دیگر بوده که رها شدن از بار اقتصادی پرداخت دستمزدهای کلان آنها از نظر مالی، کمک بزرگی برای این باشگاه است. پل پوگبا، جسی لینگارد، خوان ماتا و نمانیا ماتیچ، از بازیکنانی هستند که در ماه‌های اخیر یونایتد را ترک کرده‌اند. نپرداختن دستمزد این چند بازیکن در سال چیزی در حدود 65 میلیون یورو صرفه‌جویی برای یونایتد به دنبال دارد.

از جمع این صرفه‌جویی 65 میلیون یورویی به‌علاوه صرفه‌جویی ناشی از نپرداختن دستمزد 25 میلیون در سال کریستیانو رونالدو، مبلغ 90 میلیون یورو به‌دست می‌آید. این مبلغ برای باشگاه و سرمربی جدیدش اریک تن‌هاخ فرصتی فراهم می‌‌کند تا با دستی بازتر برای خرید بازیکنان مد نظرشان اقدام کنند.

این محاسبات تنها مبلغ ناشی از صرفه‌جویی ناشی از نپرداختن دستمزد چند بازیکن گران و از جمله رونالدو را شامل می‌شود و مبلغی که در ازای واگذاری کریستیانو از سوی باشگاه خریدار به حساب یونایتد واریز می‌شود هدیه دیگری به این باشگاه خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره سود منچستر یونایتد از فروش رونالدو؛ 90 میلیون یورو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سود منچستر یونایتد از فروش رونالدو؛ 90 میلیون یورو» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید