ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72235 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سوال پرتکرار برای جلسه آشنایی ازدواج

سوال پرتکرار برای جلسه آشنایی ازدواج

در زمان آشنایی جهت ازدواج چقدر از روابط گذشته خود به طرف مقابل بگوییم و متقابلا از او بپرسیم؟
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در زمان آشنایی جهت ازدواج چقدر از روابط گذشته خود به طرف مقابل بگوییم و متقابلا از او بپرسیم؟ یکی از سئوالات بسیار پرتکرار در زمان خواستگاری این است که چقدر باید از روابط گذشته خود بیان کنیم و چقدر باید از طرف مقابل خودمان بپرسیم؟ آیا پرسیدن چنین مطلبی ضرورت دارد یا خیر؟

در ابتدا باید توضیح داد که مسائلی که اصلا دارای اهمیت نیستند و حتی اصلا از خاطره ها فراموش شده و احتمال فاش شدن آن نزدیک به صفر است هیچ گونه نیازی به بیان آن نیست. بطور مثال دعوای بین خواهر و برادر درخانواده نیازی نیست بیان شود و یا اختلاف بین والدین که یک زمانی تا پای طلاق رفتند و مشکلشان حل شده و الان به خوبی با هم زندگی می کنند.

و مواردیکه باید بیان شود مثلا یک ماه یا دوماه نامزد بودن که بر اثر اختلافات و یا تفاوتهای بسیار به سرانجام نرسیده است .و حتی می توانید مسائلی را درباب خط قرمز ها بیان کنید و چه شما و چه طرف مقابلتان. و از هم بخواهید که اگر احتمالا در رابطه گذشته از خط قرمز های یکدیگر عبور کرده باشید با احترام به یکدیگر جلسات آشنایی قطع و مسئله منتفی باشد بدون اینکه شما و یا طرف مقابل مستقیم چیزی از یکدیگر بپرسید به همین راحتی متوجه خیلی از مسائل خواهید شد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره سوال پرتکرار برای جلسه آشنایی ازدواج فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سوال پرتکرار برای جلسه آشنایی ازدواج» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید