کد مطلب:  62580 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سه کشته در سانحه سقوط جنگنده اف 5 ارتش ایران

سه کشته در سانحه سقوط جنگنده اف 5 ارتش ایران

بر اساس منابع خبری صبح امروز یک فروند هواپیما جنگنده اف 5 متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز دچار حادثه شد و سقوط کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از خبرگزاری های داخلی صبح امروز یک فروند جت جنگنده اف 5 متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز و در نزدیکی یک مدرسه سقوط کرد که در این حادثه دو خلبان جنگنده و یک شهروند تبریزی که در خودرو خود قرار داشت جان خود را از دست دادند.

بر اساس اعلام رسمی روابط عمومی پایگاه دوم شکاری شهید فکوری شهر تبریز، علت این حادثه در دست بررسی می باشد و مسئول روابط عمومی پایگاه ارتش محل سقوط را در نزدیکی فرودگاه بین المللی تبریز عنوان کرده است.

بر اساس اعلام این مسئول این هواپیمای نظامی در یکی از محله های شمال غرب شهر تبریز و در حوالی خیابان انقلاب یا 42 متری قدیم و فرهنگسرای الغدیر دچار حادثه شده و سقوط کرده است.

بر اساس گمانه زنی برخی از رسانه های داخلی، سرنشینان این هواپیمای سقوط کرده به ترتیب سرهنگ دوم و سروان ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده اند.

در پایان لازم به ذکر است که جمید منجم، مدیر عامل جمعیت هلال احمر تبریز اعلام کرده بود که این هواپیما در نزدیکی یک مدرسه سقوط کرده است که خوشبختانه مدرسه تعطیل بوده است و به جز مورد فوتی در خودرو شخصی خسارت جانی دیگری رخ نداده است.

با این حال همچنان جزئیات مشخصی از این حادثه عنوان نشده است.

: برای دریافت مشاوره درباره سه کشته در سانحه سقوط جنگنده اف 5 ارتش ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سه کشته در سانحه سقوط جنگنده اف 5 ارتش ایران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید