کد مطلب:  64964 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سقوط 80 درخت در تهران در پی طوفان سه شنبه

سقوط 80 درخت در تهران در پی طوفان سه شنبه

طوفان دیروز سه شنبه 17 خرداد آنقدر شدید بود که 80 درخت را در تهران به زمین انداخت!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر، اعلام کرد 80 اصله درخت به خاطر طوفان دیروز به زمین افتادند، سرعت این طوفان در 8 سال گذشته بی سابقه بوده است.

پدرام قودجانی، رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره وضعیت تهران بعد از طوفان اعلام کرد: «بر اثر طوفان، بیش از 80 اصله درخت، سه تابلو و دو پایه چراغ روشنایی سقوط کرده و خسارت‌هایی به چند خودرو وارد شد.»

همچنین ایشان افزودند خوشبختانه این طوفان باعث فوت هیچ یک از همشهریانمان نشد اما منجر به جراحت 6 نفر در شهر تهران و 3 نفر در سایر شهرهای تهران گردید که 2 تن از آنها به بیمارستان منتقل و مابقی به صورت سرپایی درمان شدند.

جراحات همشهریان در طوفان دیروز به دلیل سقوط تابلویی در اتوبان تهران-کرج بوده است و در این رابطه، یکی از 2 مجروحی که به بیمارستان منتقل شدند حال وخیمی دارد.

آقای پدرام قودجانی ضمن اشاره به این که طوفان سه شنبه تهران، بزرگترین طوفان 8 سال اخیر بوده است، اظهار داشت: «طوفان بزرگ قبلی سال 93 اتفاق افتاد که 115 کیلومتر بر ساعت سرعت داشت البته سرعت طوفان امروز 117 کیلومتر بر ساعت بود. در مقایسه با آن سال که 5 کشته و 30 مجروح داشتیم، خسارت کمتری را متحمل شدیم.»

همچنین ایشان افزودند از آنجایی که امکانات هواشناسی در تهران در وضعیت ضعیف قرار دارد، سازمان هواشناسی فقط از چند ساعت قبل از وقوع طوفانی که در استان های هم جوار مشاهده می شود می تواند به مدیریت بحران تهران اطلاع رسانی کند و به دلیل اطلاع رسانیِ دیرهنگام، کاری از دست سازمان مدیریت بحران بر نمی آید.

سقوط درخت بر روی ماشین در طوفان تهرانسقوط درخت بر روی ماشین در طوفان تهرانسقوط درخت بر روی ماشین در طوفان تهرانسقوط درخت بر روی ماشین در طوفان تهران

: برای دریافت مشاوره درباره سقوط 80 درخت در تهران در پی طوفان سه شنبه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سقوط 80 درخت در تهران در پی طوفان سه شنبه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید