کد مطلب:  63332 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سقوط ارزش بیت کوین

سقوط ارزش بیت کوین

در 24 ساعت گذشته ارزش بیت کوین به کمتر از 46 هزار دلار سقوط کرده است که این امر بیانگر کمرنگ شدن افزایش صعودی قیمت این رمز ارز می باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، پس از افزایش قیمت ناگهانی بیت کوین و تلاش خریداران این رمز ارز بین المللی برای نزدیک شدن ارزش به سطح مقاومت 48 هزار دلار، بازار خرید و فروش این رمز ارز دچار تلاطم شد و در حال حاضر ارزش آن به کمتر از 46 هزار دلار سقوط کرده است.

این وضعیت در شرایطی زخ داده است که سیگنال های مومنتوم تغییر قیمت این رمز ارز که به صورت روزانه منتشر می شود در حالت منفی قرار دارد و اقتصاد دانان و فعالان این عرصه این رویداد را مانن کاهش قیمت ناکهانی هفته اول فوریه و مارس ارزیابی کرده اند.

در حال حاضر پیش بینی هایی در خصوص کاهش قیمت این رمز ارز به قیمت 43 هزار دلار نیز وجود دارد و برخی عنوان کرده اند که حمایت از قیمت 43 هزار دلار می تواند کاهش قیمت ناکهانی مربوط به 25 مارس را تثبیت کند.

با این حال قیمت بیت کوین باید کمی بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه خود که در حال حاضر رقم 48 هزار 286 دلار می باشد حرکت کند ال بتواند به یکی از اهداف بلند پروازانه صاحبان این رمز ارز یعنی افزایش قیمت تا سقف 50 هزار دلار را به دست آورد.

لازم به ذکر است که مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر 2.16 تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل 0.54 درصد بیشتر شده است.

در پایان در نظر داشته باشید که 40.98 درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین است. بیت کوین 12 سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال 2009 معاملات اولیه آن شکل گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره سقوط ارزش بیت کوین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سقوط ارزش بیت کوین» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید