مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70903 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سفیر انگلیس به وزارت امور خارجه احضار گردید

سفیر انگلیس به وزارت امور خارجه احضار گردید

«سایمون شرکلیف» سفیر انگلیس در پی انتشار محتوای مداخله جویانه در یکی از شبکه‌های اجتماعی همزمان با روز خبرنگار به وزارت امور خارجه احضار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

«سایمون شرکلیف» سفیر انگلیس در پی انتشار محتوای مداخله جویانه در یکی از شبکه‌های اجتماعی همزمان با روز خبرنگار به وزارت امور خارجه احضار شد. در این احضار مراتب اعتراض شدید کشورمان نسبت به مواضع خارج از عرف، آداب و مقررات دیپلماتیک به وی ابلاغ شد. مدیرکل غرب اروپا وزارت امور خارجه تاکید کرد: مطالب نسنجیده، غیرمسولانه و خارج از عرف دیپلماتیک، مصداق بارز دخالت در امور داخلی بوده و غیرقابل پذیرش است.

به گزارش آسمونی، مدیرکل غرب اروپا وزارت امور خارجه همچنین با اشاره به اقدامات مخرب برخی رسانه‌های مستقر در لندن علیه جمهوری اسلامی ایران به بهانه آزادی بیان اظهار داشت: انگلیس با سابقه غیرقابل دفاع در قبال مردم ایران در جایگاهی نیست که بخواهد درخصوص جمهوری اسلامی ایران اظهار نظر کند.

مدیرکل غرب اروپا خاطرنشان ساخت: اینجا جمهوری اسلامی ایران است و اجازه نمی دهیم با اقدامات خودسرانه، حاکمیت جمهوری اسلامی ایران مورد بی‌توجهی‌ قرار گیرد. سفیر انگلیس نیز در پاسخ، بر اراده کشورش برای حفظ روابط محترمانه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره سفیر انگلیس به وزارت امور خارجه احضار گردید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سفیر انگلیس به وزارت امور خارجه احضار گردید» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید