کد مطلب:  60720 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سفر استانی ابراهیم رئیسی به زنجان

سفر استانی ابراهیم رئیسی به زنجان

رئیس جمهور در مراسم استقبال رسمی از ظرفیت‌های کشاورزی، صنعتی، معدنی نام برد و ظرفیت نیروی انسانی جوان این استان به عنوان راه حل گشایش مشکلات این استان نام برد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از پایگاه خبری نهاد ریاست جمهوری، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز با هیئت همراه وارد استان زنجان شد.

رئیس جمهور در مراسم استقبال در جمع خبرنگاران استان با بیان اینکه من باید زودتر از حال حاضر به استان زنجان سفر می‌کردم اما سفر به تعویق افتاد اظهار داشت: استان زنجان پایتخت شور و شعور حسینی است که این صفت بسیار ارزشمندی برای استان زنجان و زنجانی‌ها محسوب می‌شود، با این وجود عشق و علاقه به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در مردم این استان نیز بی‌نظیر است.

رئیس جمهور در ادامه افزود: استان زنجان ظرفیت‌های بسیاری دارد، استان کشاورزی، صنعتی، معدنی است با این ظرفیت‌های استان به ویژه ظرفیت نیروی انسانی جوان مردمانی که اهل تلاش فعالیت هستند باید کارهای بسیاری در استان زنجان انجام شود.

وی عنوان کرد: با اینکه اقداماتی در استان زنجان به برکت انقلاب اسلامی انجام شده اما نسبت به کارهایی که باید انجام شود فاصله وجود دارد اما امیدواریم در این سفر بخشی از مشکلاتی که بررسی شده را بتوانیم در جلسه شورای اداری استان که با حضور مدیران استان، نماینده ولی‌فقیه، استاندار و نمایندگان مجلس است برطرف کنیم و تصمیمات مفید و خوبی بگیریم.

رئیسی با اشاره به اینکه به دلیل شرایط کرونایی امکان اجتماع آن چنانی نیست بیان کرد: باید به تمام شهرستان‌های استان سر می‌زدم اما عملاً این امر امکان پذیر نیست. با این حال من توفیق دارم هر ساله در ایام سوگواری امام حسین(ع) در استان زنجان حضور یابم و عرض ادب داشته باشم اما امسال این توفیق به دلیل شرایط کرونایی و وضعیت خاص حاصل نشد.

وی گفت: امیدوارم آنچه که خواست مردم عزیز استان زنجان است محقق شود و مردم در عمل تحقق درخواستان را ببینند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره سفر استانی ابراهیم رئیسی به زنجان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سفر استانی ابراهیم رئیسی به زنجان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید