کد مطلب:  65798  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راکستار: GTA 6 باید فراتر از سطح توقعات طرفداران باشد

راکستار: GTA 6 باید فراتر از سطح توقعات طرفداران باشد

سازندگان بازی GTA 6 از سطح توقعات هواداران اطلاع دارد و می داند که بازی باید فراتر از انتظار ها ظاهر شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، راکستار، توسعه دهنده سری بازی های GTA، از عطش و حد توقعات طرفداران به طول کامل اطلاع دارد و گفته است که می داند بازی باید فراتر از سطح توقع هواداران باشد.

با توجه به شواهد موجود، تمام تمرکز تیم سازنده بازی هایی چون GTA و Red Dead Redemption، بر روی عنوان جدید این استودیو قرار گرفته است و آنها در حال توسعه بازی GTA 6 خواهند بود. راکستار قبل تر اعلام کرده بود که علت سکوت آنها در برابر سوالات متعددی که در خصوص ساخت عنوانی جدید از GTA پرسیده می شد، این موضوع بوده است که آنها باید بسیار بیشتر از گذشته قدم های رو به جلو برمی داشتند.

در حال حاضر، راکستار اعلام کرده است که دیگر هیچ بروزرسانی بزرگی را برای عنوان Red Dead Redemption عرضه نخواهد کرد و همچنین عرضه نسخه های ریمسر بازی های GTA IVو Red Dead Redemption 1 نیز متوقف شده است تا تمامی تمرکز تیم سازنده، بر روی عنوان جدید GTA 6 باشد. آنها با انتشار یک پست در وبسایت رسمی، این موضوع را تایید کردند و در ادامه گفتند:

در طول چند سال گذشته، ما به طور پیوسته منابع لازم برای توسعه عنوان جدید GTA را آماده کرده ایم و بهتر از هر وقت دیگر می دانیم که باید فراتر از سطح توقعات بازیکنان ظاهر شویم تا این عنوان در بهترین حالت خود ساخته شود.

یکی از تحلیل گران با توجه به اطلاعات مالی منتشر شده توسط شرکت مادر راکستار، یعنی شرکت تیک تو، اعلام کرده است که به احتمال زیاد بازی GTA 6 قرار است در بازه ماه مارس سال 2024 میلادی عرضه شود. این در حالیست که تام هندرسون، یکی از فعالان و اینسایدرهای صنعت گیم، پیشتر اعلام کرده بود که به دلیل جلوگیری و مبارزه با فرهنگ سختی کار و کرانچ در تولید بازی های ویدیویی، بازی GTA 6 در بین سال های 2024 و 2025 عرضه خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره راکستار: GTA 6 باید فراتر از سطح توقعات طرفداران باشد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «راکستار: GTA 6 باید فراتر از سطح توقعات طرفداران باشد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید